Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van efféle törvény, vagy van...

Van efféle törvény, vagy van ehhez joga?

Figyelt kérdés

Átlagos kamasz fiú vagyok.Nem olyan rég csináltattam egy fülbevalót,kicsi,egyszerű ezüstkarika.Azért hordom,mert nekem tetszik,és illik az arcomhoz.Igazgatónőm már nem értett ezzel egyet és azt mondta,hogy muszáj kivennem,ez nem férfias,mégis mit képzelek,hogy az iskolai tanulmányaimat -10%-ban befolyásoló apróságot akartam én az iskolában viselni.Van ehhez bármi joga,esetleg van egy fiatalkorúak jogait korlátozó törvény?Egyébként még az vicces,hogy a lányok még a hajukat is befesthetik,és azt csinálhatnak amit akarnak.

14/f



2014. máj. 19. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a házirendben benne van, akkor köteles vagy ahhoz illően öltözni, ha nincs, akkor beleírják :P
2014. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fülbevalót ne hord akkor, amikor suliban vagy. És akkor nem konfrontálódsz az igazgatónővel. Ha a lányok valami kemény tetkót csináltatnának az arcukra, azért is szólna az igazgatónő, hidd el! Persze, ebben az esetben, mivel a tetkó nem leszedhető, felmerülne a kérdés, hogy a tetkós lány maradhat-e a suliban, vagy távoznia kell. Valószínű, távoznia kellene. Mert vannak szabályok, amit be kell tartani még a suliban is.
2014. máj. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Meg kell nézni, hogy benne van-e a házirendben. De szerintem nem tilos fülbevalót hordani. Ha a lányoknak sincs megtiltva az iskolában, akkor neked sincs. Az igazgatónő valószínűleg azért mondta, hogy vedd ki, mert nála az nem fér bele az értékrendjébe, hogy egy fiú fülbevalót hord.
2014. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyen szabály nincs a házirendben,de állítólag annyira nem férfias,még véletlenül sem azért van a rockereknek is.
2014. máj. 19. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
jah, hogy itt tartunk, hogy az igazgató szerint nem férfias. Szerintem meg nem szabadna iskolaigazgatónak nőnek lenni. Mondd meg neki, hogy ezt üzenem
2014. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most eszembe juttattad Szent Johanna Gimi Ricsijét :D

csak neki a szemöldökpiercing volt a gond :D

2014. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem fogok kész valaszt adni.

1. De ha ez neked ennyire fontos akkor javaslom az Alaptorvenyt olvasd át és néz utána hogy ki a főnöke az igazgatónak és hogy hova tudsz fordulni alapjogok sérelme miatt.

Ha ezeket megtalaltad akkor sikeresen ervelhetsz az igazad mellet.

2. Vagy csak vedd ki.

2017. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!