Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Eddig 3x buktam meg kilencedik osztályban, tudom, hogy szégyen, de sajnos így alakult(műtét,lustaság). Így pár év elteltével, viszont szeretném végre elvégezni és valamire vinni az életben.


Hogyan tanuljak? Van valami jó módszeretek, a tanulásra? Egyáltalán van még rá kilátás? Honnan lehet akaraterőt gyűjteni?


Mert úgy érzem ez sincs sok. Lehet gáz a kérdés, de eddig nemigen találtam jó módszert.


Legyetek szívesek segíteni! :) 21/f



2014. máj. 27. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
egyetlen jó módszer van: el kell dönteni, el kell határozni magad, és csinálni kitartóan. ennyi. senki nem tud helyetted akarni és tenni érte meg főleg nem
2014. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én munka mellett érettségiztem le.Nagyon kemény volt,még egyszer nem csinálnám végig!Ne ess ebbe a hibába!
2014. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! Gondolom nem könnyű egyszerre dolgozni és tanulni, de valamiből még is csak meg kell élni, miközben tanul az ember. Pedig én is egyszerre gondoltam, másképp nem is lehet, most már. A kényelmes tanulásról lekéstem. Valószínű marad ez a verzió.
2014. máj. 29. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
első vagyok. a másodikra egyáltalán ne hallgass! én lediplomáztam munka és háztartás mellett! egyetlen vizsgámra több volt a tananyag, mint az egész érettségi együttvéve. egyáltalán nem nehéz egy középiskola elvégzése. a barátnőm 3!!! 7 éven aluli gyerek és munka mellett végzi a jogi egyetemet, az utolsó évben jár. könnyű kiszámolni, hogy 4 éve jár már oda, és közben szült is 1x. most dolgozik, és nincs segítsége, mégis megy neki. nem kell drámázni. csak csinálni. ezren és ezren érettségiznek felnőtt fejjel munka mellett
2014. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért az nem semmi, 3 kisgyerek, házimunka, munkahely, mellette pedig tanulni, főleg egyetemre. Köszönöm szépen a biztatást! Remélem még én se vagyok elveszve és sikerül valamire vinni az életben. :)
2014. máj. 29. 13:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, szerinted még nem vagyok lecsúszva semmiről?
2014. máj. 29. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Négyeske! Második vagyok. Nem azt mondtam,hogy nem lehet megcsinálni,hanem azt hogy qrva nehéz.Értelmezd már amit olvasol,agyas!!
2014. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

négyeske vagyok. azt írtad ne essen ebbe a hibába. ami azt jelenti, inkább ne csinálja. és hogy nagyon nehéz, ami nem igaz, csak kitartás kell.

szóval kérdező, nem vagy elkésve, fiatal vagy. később bánnád, ha nem fognál bele. tanulj, legyél büszke évről évre amikor megvan az év végi bizid, és kívánom, hogy 3 év múlva fogd a kezedben az érettségidet.

2014. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sokaktól hallom megbánták, hogy nem előbb kezdték el a sulit. Azt fogom tenni, belevágok! Köszönöm a segítséget ill. jókívánságokat! Én is remélem hamarosan a kezemben lesz az érettségi. :)
2014. máj. 29. 18:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!