Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolából hiányozni így?

Iskolából hiányozni így?

Figyelt kérdés
Most már nem nagyon aktuális, de kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye vagy megcsinálta e, hogy amikor valaki beteg szándékosan átmegy hozzá hogy elkapja náthát influenzát, hogy hiányozzon?

2014. jún. 1. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Minek? Felesleges. Azt mondod lázad volt, melegre hideget iszol vizsgálat előtt, nem alszol az éjjel, vagy nagyon korán kelsz, és megis van az igazolásod.
2014. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Baromság. Elmentem a háziorvoshoz, megvizsgált, megbeszéltük meddig van szükségem a pihenésre. Ennyi. Nem buli betegen fetrengeni és egy vagyont költeni gyógyszerekre.
2014. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem..


Elmegyek, és elmondom, hogy iszonyatosan görcsöl a hasam/hasmenésem van/fáj a fejem és gyengének érzem magam. Ezeket nem lehet leellenőrizni. Oké, nem kell rendszert csinálni belőle, de 1x-2x senkinek nem lesz gyanús.

2014. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

"Elmegyek, és elmondom, hogy iszonyatosan görcsöl a hasam/hasmenésem van/fáj a fejem és gyengének érzem magam."


Erre pedig a háziorvos, közli, hogy térd-kőnyék helyzetben helyezkedj el a vizsgálóasztalon, mert rectális-digitális vizsgálat jön. Magyarul fel fog nyúlni a seggedbe...

2014. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó. :D


VAGY görcsöl a hasam (lány vagyok, ergo menstruálok), VAGY hasmenésem van (biztos rosszat ettem, vagy benyaltam valamit) VAGY fáj a fejem (migrén, frontérzékenység, stb.)


Hát ha ezekért az orvos felnyúlna a s*ggembe, igen csak elcsodálkoznék :D

2014. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer volt 164 a vérnyomáson 12 évesen.Azóta bármikor elhiszi hogy fáj a fejem vagy vérzett az orrom.Ezzel elmentem 2 napot kaptam.
2015. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez lassabb folyamat, és nem is biztos, hogy elkapja a betegséget a másik személytől.
2015. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod. Aztán kiderül, hogy nem a náthát kaptad el, hanem a maláriát.
2015. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!