Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? (többi lent)

GVivi kérdése:

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
az osztálytársam(lány)szóval ő volt a legjobb barátnőm amíg el nem árult...szóval volt pofája a képembe vigyorognia amikor ültem egy asztalnál(mindig együtt ültünk kivéve ha nem)és ő máshová ült..na meg beszólogatott nekem na szóval ez egy olyan lány aki minden miatt bőg!!szó szerint minden miatt!!oka am nincs de egy kis beszólás...és sír..na most jóba lettünk meg minden de ő idősebbekkel lóg..és leültünk beszélgetni.kicsengettek.az a lány aki miatt nem ült mellém intett neki hogy beszéljenek.Anett rohant oda és nem zavarta hogy mi pont beszélgetünk.aztán meg jó vagyok neki amikor incs ott az a csaj.am semmi bajom azzal a csajjal.rendes kedves meg minden szóval aranyos.de Anett jópofizik nekem aztán meg rohan el mert nem ér rá...kihasznál.és most küldjem el??nem vagyok az a bunkó fajta de ha kell megteszem...mit csináljak??szarjam le??mert ha meg elballag a csaj akkor meg velem lesz...

2014. jún. 9. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

huhaa.... őszinte leszek! irigylem a gondjaidat!

na de komolyra forditva a szót. logj vele tovább de ne keresd a társaságát. fokozd le szép lassan a barátságot és keress mást. de amugy meg nem is kell állandóan együtt lenni

2014. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem ne hagyd hogy kihasználjon, képzeld csak el mit gondolna rólad a barátnőd ha megtudná,körülbelül azt hogy bármit megtehet mert te úgyis vársz rá..
2014. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"na meg beszólogatott nekem na szóval ez egy olyan lány aki minden miatt bőg!!szó szerint minden miatt!!oka am nincs de egy kis beszólás...és sír..na most jóba lettünk meg minden de ő idősebbekkel lóg.."



HONNAN tudod te biztosra,hogy nincs oka a sírásra?Minden nap hazamész vele iskola után,meg tőlük jössz,meg rajta lógsz meg figyeled webkamerán az életét,vagy mi?

Na meg őszintén,ki vagy te,hogy megmond bárkinek is,hogy kivel lógjon,kivel legyen?


NEKED SE MONDJA MEG SENKI!!!TE SE FÜGGJ SENKITŐL,MEG TE SE NÉZD SEMMIBE MÁSNAK A "KÍVÁNSÁGAIT",mert nem kell más vágyait teljesíteni meg nem kell,hogy engedd azt,hogy téged használjanak ki!Egyébként nem használ ki szerintem.

2014. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

TUDOM hogy miért sír.ott vagyok.látom.szóval tudom.meg amúgy is elmondja nem csak nekem.szóval erről ennyit.és amúgy sem arról panaszkodtam hogy kikkel lóg.írtam is hogy bírom a lányt!!és ki mondta hogy akarom más "kívánságait"teljesíteni??mert én nem.az meg már más dolog hogy kíváncsi vagyok más véleményére,de az enyém már eldőlt.nem részletesen írtam le hogy még mit csinál Anett szóval...ennyit erről.


köszi a válaszokat

2014. jún. 10. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!