Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor hogy csináljam?...

Most akkor hogy csináljam? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Érettségizek most ezévben. Most lesz a szóbelim...Volt ket tanarom akik nagyon kedvesek voltak, segítettek, a szabad óráikban vegighallgattak ha peldául gyakorolni akartam. Valami nagyon apróságot gondoltam, hogy veszek nekik ( tenyleg csak egy csokira gondoltam például) De viszont nem tudom, hogy mikor adjam át...Most majd mikor utoljára bemegyek felelni a suliba szóbeli elött vagy inkabb szóbeli után...Abba is belegondoltam, hogy elég kellemetlen ha a többi engem érettségiztetö tanár előtt adom oda nekik, meg erettsegi utan mikor adjam oda..Viszont az is megfordult a fejembe, hogy lehet, hogyha most adom oda akkor azt hiszik h abban reménykedek, hogy majd jofejek lesznek szóbelin, pedig nem így van. Úgyhogy nem tudom mit tegyek, szerintetek? (csütörtökön megyek be utoljara szobeli előtt)

2014. jún. 10. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
majd mikor megkapod az érettségid :)
2014. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!