Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen a Padányi?

Milyen a Padányi?

Figyelt kérdés

Jövőre a Padányi Bíró Márton Gimnáziumba fogok járni,már voltam ott kb. 5-ször.. Akik oda járnak: Mi a véleményük? Átlagos? Jó? Rossz?

És mivel katolikus gimi.. Kapni fogok érte,ha rockzenekaros pólókat hordok?

14/L



2014. jún. 16. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Remélem Marylin Mansonos pólókra célzol, mert az még elfogadható :D
2014. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem éppen arra gondoltam :)

Metallica,Iron Maiden,Guns n Roses?? :D

Köszi a választ

2014. jún. 16. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
A suliról fogalmam sincs :D viszont az egyik haveromat figyelmeztetésben részesítették, mert a tanároknak nem tetszett az öltözködése (hasonló suliról van szó) csak annyi különbséggel, hogy rap-et hallgatott és ezt az öltözködésével is kifejezte, még emlékszem a szüleit is behívták, de ez csak egy példa sulija válogatja szeintem.
2014. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hűha :DD

Ez durva,azért mert rapper már elítélik..

Azért megpróbálom,mert nem szeretném "lecserélni" a ruhatáramat..

Köszi a választ.

2014. jún. 16. 19:08
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Egy olyan iskola ahonnan senkit nem rúgnak ki és senki nem ismétel osztályt. Ha fegyelmi vagy tanulási problémák (pl. osztályismétlés) vannak veled egyszerűen közlik a szülővel, hogy vigye máshova a gyerekét.

Az öltözködésről: már azért is szólnak, ha 35 fokban ujjatlan (nem kivágott vagy spagetti pántos) felső van rajtad.

2014. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szép kilátások :D Egyébként érdekel is ez a katolikus dolog, vagyis vallásos vagy? Nekem ovodám volt ilyen és már akkor szó szerint gyötrelem volt, most te mint 14 éves lázadó tini, ha nem is érdekel a dolog, nagyon megsínyled :D
2014. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

19:15 Ez komoly? Oké biztosan komoly.. Most eléggé ideges lettem...:/

19:19 Egyáltalán nem vagyok vallásos,és nem is foglalkoztat különösebben a téma,templomba sem járok 10 éves korom óta kb. 4-5x voltam.. B@ssz*s... köszi a válaszokat,most eléggé kiakadtam :S

2014. jún. 16. 19:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem az volt a cél :D de hát jobb világosan látni és átgondolni hova megy az ember, tudom milyen nehéz ilyenkor eldönteni. Mégis csak több évet kell lehúznod ott (ez most úgy hangzik, mintha börtönbe mennél :D ) és ez ráadásul a jövődet is megalapozza.
2014. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pedig a vallást nem fogod elkerülni, a hittan kötelező, de ezt gondolom tudod. Minden ünnepkor, tanévnyitó, évzáró..stb kötelező a mise. Ezen felül minden hónapban van a székesegyházban ifjúsági mise, ezen is kötelező megjelenni.
2014. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

19:54 Nem úgy értettem egyébként,tényleg köszi a választ,most már sokkal tisztábban látom a dolgokat..:)

Szüleim éppen most kérdezik,megyek e gólyatáborba..mennék,hogy megismerjem az új osztálytársakat,de most valahogy ahhoz sincs kedvem.. Gondolkodom,mi lenne a legjobb :)

2014. jún. 16. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!