Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában már miért nem...

Középiskolában már miért nem tudnak a diákok normálisan, nyugodtan végig állni egy ünnepséget pl. évzárót?

Figyelt kérdés

Közben röhögcsélnek, rendetlenkednek jópáran, oda se figyelnek, hiába szól rájuk pl. az igazgató aki éppen beszél, folytatják tovább utána.

Vagy csak az én iskolámba járnak ilyen neveletlen emberek?


2014. jún. 18. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

simán les.z.a.rják

untatja őket

a hegyibeszédhez nem érettetk

+ az a menő akinek jár a szája

2014. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is így volt, a legtöbb helyen így van... de ha a tanárt se izgatja, akkor a diákot miért érdekelje?????
2014. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk tavaly az altalanosban is ez ment.
2014. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még az ilyen állós-kiöltözős ünnepségek viszonylag csendben mennek.


Viszont az ülős előadásoknál még a tanárok is beszélgetnek/dolgozatot javítanak/minden anyám kínját csinálnak. Pedig nagyon erős gimnáziumba járok, szóval még nem is az, hogy valami züllött hely lenne. Szerintem simán azért, mert nem érdekel senkit.

2014. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nálunk is mindig banzájba fulladtak az ilyen események. És miért? Mert az igazgató órás hegyibeszédeire mindenki magasból tojt, utáltam, ha évzáró címén elvettek egy fél napot a nyári szünetem elejéből, és mikor minden aulabeszédet betettek a nagyszünetbe. Ha legalább értelme lett volna, de nem, a legkevésbé sem érdekelt senkit,ezért mi is mindig rosszalkodtunk. Ha most kellene végigülnöm egyet, sem menne, utálom, ha baromságok miatt valaki lopja az időmet, márpedig én minden ilyen álszent hegyibeszédet annak tartottam. Legalább valami poént raknának bele, pont elég, hogy órákon nyomják le a torkomon a lexikális ismereteket, ne kelljen már a szabadidőmben is ilyeneket hallgatnom.
2014. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mégis kit érdekel az egyórás hegyibeszéd? Még jó, hogy nem érdekli őket, és unatkoznak...Lehetetlenség hang nélkül végigállni valamit, ami tök unalmas és egy órán át tart. Persze ha túlzottan rendetlenkednek az engem is szokott zavarni, de a beszéd alatt én is szoktam beszélgetni halkan a barátnőmmel, vagy azzal, aki mellettem áll éppen, de a tanárok is beszélgetnek velünk közben. Persze ha valaki hangosan felröhög vagy vihog, arra rászólnak, és akkor többnyire abbahagyják. 12-es vagyok amúgy.
2014. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nálunk a ballagáson Szózat, Himnusz alatt a tanárok és a szülők is röhögcséltek, beszélgettek. Akkor a diáktól mit várjunk?-Mondjuk mi csöndben voltunk, mert mi ballagtunk, de akkor is, nagyon idegesítő, hogy ennyivel nem tiszteltek meg minket. Na még némelyik SZÜLŐ kiöltözése, hihetetlen, egy farmer+papucs+top és eljöttek a ballagásra, bár szalagavatón se volt jobb.

És most meg az érettségin. Mikor kihúztam tételt, és kimentem felelni, 2 tanárnő suttogott egymás háta mögött hogy x, y hogy néz ki, hogy izzad a feje/tenyere, nevetséges, hogy ennyire izgulnak stb. Ez sem esett jól senkinek, köztük én is nevetség tárgyává váltam, hogy nem bírtam kimondani angolul egy szót surfing-én úgy mondtam hogy szörfing, és ezen elkezdett röhögni a tanárnő. Képzelheted, hogy égtem, ráadásul angollal kezdtem, alig bírtam koncentrálni a többire, csak azon járt az eszem, hogy mennyire megalázó mindenki előtt, és még van 4 felelet hátra.

Szóval ha nincs példakép, a diákoktól sem lehet elvárni semmit sem.

2014. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!