Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felvettek gimibe de most...

Felvettek gimibe de most utanaolvastam es rettegek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 iskolat jeloltunk meg, az egyikbe fel is vettek. De most h utanaolvastam sokan azt irjak nagyon gyenge. Felek h emiatt olyan osztalytarsaim lesznek. Pedig en nem vagyok egyaltalan cigis,ivos,bulizos,drogozos stb. Csak 6.-ban nagyon elcsesztem az eletem a tanulmanyi eredmenyeim szornyuek lettek. (3,3 koruli) 7.-ben 3,8 lett 8.-ban 4,2. De ugye a 6. Lehuzta. Ezert csak ilyen gimibe vettek fel. Attol felek drogos,pias,cigis osztalytarsaim lesznek akik butak es neveletlenek. Abban remenykedem lesznek masok is (30fos osztaly angol tagozat) akiknek valamikor szinten nehez volt es emiatt jottek gyengebb gimibe. Nektek mi a velemenyetek? Szerintetek ne is remenykedjek? Nagyon kivagyok:(

Bocsi az ekezethiany miiatt, telefonrol irok igy este 3-kor mert nem hagy aludni a gondolat.

14/l


2014. jún. 21. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol hogy valaki cigizik, iszik, bulizik nem rossz ember.(drogot viszont inkabb hagyjuk is) En szakkozepbe mentem es oda is felvettek rengeteg rossz atlaggal rendelkezot, koztuk engem is. 3,6-os atlaggal es 2-es magatartassal vettek fel a szakkozep reszebe.(Tehat a szakiskolai resz botrany) Normalis ez a resze a sulinak es attol fuggetlenul nagyon normalis az osztalyom. Ne a tanulmanyt nezd hanem az embert. Ott mindenki ugy is tiszta lappal indit, ne itelj elore. :) Sok sikert. 16/L
2014. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gimnázium nem lehet annyira vészes, bár környéktől és iskolától is függ. A mi városunkban van ipari, szakközép és gimnázium is, a színvonal is növekvősorrendben van. Az ipariban szinte nem csinálnak semmit, cigiznek, drogoznak, isznak. Egy héten talán többször is kijárnak a rendőrök. Az igazgató reggel bemegy és "bebújik" az irodájába, tanárverés is elég gyakori. Leginkább "cigányok" járnak ide. A szakközépben is lazán veszik a tanulást, de az nem olyan züllött hely. Ott is van ivás meg cigi, de ez szerintem ez minden iskoláról elmondható. Az odajárók inkább egymást csesztetik csak (felvétel készítése és terjesztése a másik zuhanyzásáról). Én a gimnáziumba járok, nálunk is isznak, cigiznek, de a drog is megfordult már. Ettől függetlenül ez egy jó iskola. Nem egy nagyon erős gimnázium, de megtanuljuk amit kell. A társaság pedig szerintem csak a véletlenen múlik, nekem szerencsém volt jó osztályom lett. Egyébként attól, hogy cigiznek vagy isznak még lehetnek jófejek, neked sem kell beszállni ezekbe a dolgokba. Az én osztályomban is sokan eljárnak kocsmázni, voltak kisebb balesetek is, de ettől függetlenül nem egy "gettó". Valamint az, hogy gyengébb gimnázium nem jelenti azt, hogy ilyen lesz a társaság. Nálunk sokan szeretnének menni az ipariba autószerelőnek, cukrásznak, de csak a rossz híre miatt nem mennek. Az a baj, hogy aki szeretne normálisan kitanulni egy szakmát az itt nem tudja a többi diák miatt...
2014. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és most is van cigány osztálytársam a gimiben, aki okos, rendes, normális lány. Nem lop és hülye az összes mert sokan ezt gondolják. Viszont tény, hogy az ipariba cigányok járnak többségben és gyakori a késelés, lopás és egyéb balhék. Aki nem cigány az ugyanúgy csinál ott ilyesmit, velük is vannak gondok. Inkább a neveléstől és magától az embertől függ. Tehát nem a cigányokra akarom rávarrni ezt az egészet mert nem csak ők felelősek a balhékért.
2014. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és, hogy tényleg ne valami nagyon gyenge gimire gondolj a legjobb osztályátlag az iskolában 4,6 és mi vagyunk a harmadikak a sorban.:)
2014. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne rettegj, mert felesleges. Mindenhol vannak normális és nem egészen normális emberek. Biztosan találsz majd olyat, akit megkedvelsz.
2014. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelmem iszik, cigizik, drogozik, bulizik, és az osztályának a fele szintén, az osztálycsoportjuk azzal van tele, hogy holnap ki jön inni vagy egy blázra, de mégis aranyosak, értelmesek is, 4.5 fölött van az osztályátlag és 12. osztály, ráadásul egy elég elitnek számító gimnáziumban, szóval erről ennyit. Rengeteg drogost ismerek, sok értelmes van köztük.
2014. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!