Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Válasszam az új...

Mit tegyek? Válasszam az új sulit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ekezet nelkul irok remelem nem baj, mert hosszut irok es nem akarok vele sokaig benazni. Szoval, anyamek elvaltak a jelenlegi varosomtol 10 kmre koltoztunk anyaval es a batyjammal :) en suliba ugyan oda jartam iden mint eddig csak busszal mer ugye a regi varosomban van a sulim. Tombe koltoztunk es nagyon meglepodtem hogy az egyik osztalytarsam es vmennyire a baratnom ok is elkoltoztek pont ide ahol mi lakunk csak par tombbel arrebb :) es en nagyon orultem hogy lesz egy baratnom akivel kimegyek meg egyutt buszozunk stb :) de ez elott el kell meselnem egy tortenetet. Ezzel a lannyal 2011 ben legjobb baratnok lettunk mert megismertuk egymast jobban stb:) de voltak hulye dolgai 2011 ben volt 11 eves es mindig o volt a kozeppontban ha velem tortent valami akkor o megsertodott es irigy volt ram az anyja is utalt mindig es ezt meg is mondta nekem az anyja pedig nem csinaltam semmit es felenk is vagyok es nem iszom nem cigizem jol tanulok probaltam kedves lenni hozza...na mind1 a lenyeg hogy ezzel a lannyal igaz baratsag volt mindent megbeszeltunk mindig egymas mellett ultunk minden hetvegen nalam aludt stb:) de egyre jobban kezdett idegesiteni az hogy baratkozott 12 evesen (2012ben) egy 17 eves lannyal aki teljesen elvette az eszet. Mashogy viselkedett pasizott meg beakart rugni meg cigizni romlottak a jegyei es en probaltam mondani neki hogy tanuljon mert nem fogjak felvenni sehova es hogy minek 12 evesen neked fiu meg eretlenek vagyunk de nem hallgatott ram...mindig o volt a nepszeru a suliban es en mindig hatterbe szorultam mindig lekoptatott meg nem foglalkozott velem suliban, suli utan meg igen es igy sokat veszekedtunk ezen meg probaltam jora terelni mert o volt az egyetlen bnom akivel evekig joban voltam es mindent megbeszeltem vele..nem akartam mar baratnozni mert allandoan netes pasijai voltak 21-22 evesek ...es ivott meg cigizett de adni akartam neki egy eselyt hatha megvaltozik , de nem valtozott meg igy 2013 szeptembereben megmondtam hogy nem akarok vele baratkozni erre megsertodott de hat mondtam neki hogy engem ez zavart mindig mert nem ilyen volt az a lany valtoztatta meg ...igy rosszban voltunk..aztan megismertem egy 15 eves lanyt akivel joban lettem es ennek mar majdnem 1 eve es azota vele baratkozok mert hiaba nagyobb o nem visz a rosszba segitett nekem tanulni nem iszunk stb..es a regi bnommel mivel osztalytarsak voltunk ok koltoztek hozzank kozel akivel nem akartam baratkozni...de mivel ugyis latjuk egymast ezert gondoltam baratsagba kene lennunk mert sokaig egyutt megyunk es mrgis csak jobb a bekesseg igy elkezdtunk beszelgetni megint es egyre tobbet mentunk ki , de most egy 18 eves lannyal baratkozott es mivel most iden hetedikesek voltunk szamitott a tovabb tanulas es tudtam hogy romlanak a jegyei probaltam segiteni neki es mondani neki hogy ha gyarban akarsz dolgozni es jarni olyan suliba ahol tanulni se tanulnak mert olyan jeggyel ami neki van csak egy suliba vennek fel es nar hallottam rola dolgokat ...igy probaltam beszelni vele de nem ment...na es most jon a lenyeg...nekem mindig voltak a sulimban barataim de erdek..mindig elhagytak csak ugy es nen foglalkoztak velem igy egyedul voltam es utaltam is azt a sulit mert egyszeruen mindig az volt a meno hogy kinek milyen a ruhaja stb...es minden a kulso es en nem tartoztam kozejuk..es a bnommel osszevesztunk akit jora akartam terelni azon hogy elmentunk moziba es a pasija is jott velunk aki 21!!!eves es nem ertem mit akar egy 21 eves egy 14 evestol mind1 es a 21 eves pasijaval oar szot beszeltem majd bejeloltem facen es ramirt 2 honappal utana hogy szeret engem o.o es a bnommel mar szakitott amikor csak egyszer latott..ezt elmondtam a bnomnek de mondtam hogy en fiatal vagyok hozza es nem fogok egy 21 evessel osszejonni de megsertodott azon hogy szeret a baratja o.o Es nem allt velem szoba..es majus kornyeken gondolkoztam azonhogy talan atmegyek az itteni suliba 1 evre nyolcadikba mert kb nas bnom nem volt soha egyedul ultem es ebben a varosban meg 10 evet itt fogok lakni es ismernek is itteni enbereket es nem kene buszoznom 200 meterre van tolem a suli :) Es azota kikozositett az egesz osztaly mert ez a bnom megsertodott es smikor hianyoztam sulibol akkor pletykalt mindent rolam hogy en a bnoimrol azt gondolom hogy ribizlik meg lefekudtem ezzel azzal nem vagyok szuz , es az a vicces hogy mindenki elhitte :( es mar nyar van probaltam veluk tisztazni hogy nem igaz de nem hisznek nekem , es en vagyok rosszbak titulalva :( es a 18 eves bnoje meg akart verni hogy en miert jarok a 21 eves pasijaval pedig nem is jartam vele megmondtam hogy nem akarok tole semmit! Mind1 nagyob megutaltam a bnomet hogy elerte hogy megutaljon mindenki es semmi kedvem visszamenni a regi sulimba. Szoval sztem uj suliba megyek az ittenibe 1 evre. De a ti velemenyeteket is varom. Es tudom hogy nyar van de nyaron tudom eldonteni hogy melyik suliba menjek es ezert hoztam fel..:/ anya szerint menjek at az ittenibe es unokahugom is ebben a varosban van es mar par baratnom lett itt aki majd evfolyamtarsam lehetne itteni suliban...re sajnalom ha hosszu:) sajnalom :( 13/L

2014. júl. 13. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj át, most feleslegesen ülsz ott egyedül, mikor mindenki ellened van... beszéld meg az osztályfőnököddel, hogy ez a problémád, hogy ez a lány miket beszél rólad, emiatt kiközösítettek és új iskolába szeretnél menni.

Utaznod sem kell és van esély új barátságok kialakítására. A régi barátnődet meg felejtsd el, ne talizz vele...

Bár nem értem, ki költözött oda közel hozzátok.

2014. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az aki pletykált rólam :) de már elköltöztek megint
2014. júl. 13. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
új suli vár rád
2014. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, választhatod az újat, de nyilván ott is találsz majd ilyen embereket. Nem szabad kimenekülni a világból egy-egy probléma miatt, nem is teheted meg majd mindig. Az emberek olyanokról szoktak pletykálkodni, akiről egyébként nagyon keveset tudnak, vagy aki gyanús a tiszta élete miatt. Nagyon jól tetted, hogy nem dőltél be a srácnak, és ha mocskolódnak rólad az iskolában, akkor nem kell, hogy mélyen érintsen, mert nem úgy történtek a dolgok, ahogy azt ők beállítják. Nincs miért szégyenkezned.
2014. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) de amúgy se konkrétan ezért megyek át hanem anya ajánlotta mert itt ismernék embereket stb :)
2014. júl. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!