Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom mi legyen, segít...

Nem tudom mi legyen, segít valaki? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Ősszel új iskolába megyek. Eddig az osztálytársaim(volt) nem igazán kedveltem egész nyáron nem kerestem őket ,de már unatkozom. Nem szeretnék velük találkozni ,de nincs egyéb ismeretségem egyenlőre. Kicsit féltékeny vagyok ,mert mindenki töltögeti fel folyamatosan a fotókat ,hogy milyen jókat buliznak együtt ,de én nem érzem magam jól velük. Szoktam eljárni(nem egész nap itthon ülök) apumhoz,több programra ,táborokra(habár most már az összesnek vége) Elrontottam ,hogy megszakítottam velük a kapcsolatot? Oké ,örülök valamilyen szinten ,hogy nem találkozom velük már ,de nekem is kell valami korombeli társaság ,mert mégiscsak ember vagyok. Lehet ,így nem tűnök valami irtó szimpatikus embernek. Az osztálytársaim nagy része a mai "menők" közé tartozott. Nagynak akartak tűnni ,inkább nevetségesek voltak ,és mivel nagy szájjal rendelkezem így ezt néha-néha mondtam nekik ,de ha ők "menőségből" beszólnak ,nem hagyom magam! Szóval röviden ,nem kedvelem őket.

Valakinek van valami ötlete mit csináljak nyáron? Mivel üssem el az időt még ebben a kb. 1 hónapban?

14/L



2014. júl. 24. 22:06
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha nem kedveled őket akkor ne találkozz velük ennyi.Biztos van más veled egy korú lány/fiú ismerősöd akivel tudnál találkozni pl. szülök ismerőseinek gyereke, táborokból valaki akivel jobba lettél..de ha nem akad senki akkor bár rizikós de facén is lehet "ismerkedni" de azt tényleg csak ha nagyon unatkozol és óvatosan.:/ Különben szerintem jó dolog hogy ki állsz magadért:)

By.:Egy 14 éves lány;)

2014. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lollye ***** válasza:
Hát interneten ismerkedhetsz, de előtte nézd meg a profilát nehogy egy pedofil állatba botolj! én is csináltam ezt annó, valakivel így lettem jóban. Ha tudod, hogy kik lesznek az új osztálytársaid, akár írhatsz is nekik. A középsuliban meg úgyis mindenki nyitni fog. Akár nekem is írhatsz ha akarsz ( 15/L) én is most megyek középsuliba. nem bánom az általánost nagyon sok szemét alakot tudhatok a hátam mögött.
2014. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!