Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor benne vagyok az...

Most akkor benne vagyok az egyetemi Facebook csoportban?

Figyelt kérdés

Hülye vagyok a Faces bocsi, nem ott élem az életem, csak a haverok miatt csináltam, de csak beszélgetni szoktam velük, nem likeolok, meg nem lépek be sehova...


Felevettek, az egyetemnek karának, van valami "közösségi" oldala, amire rákattintottam, hogy "követem". Látom, kijön a keződlapra, ha kiírnak valamit.


Most akkor ennyi? Benne vagyok az egyetem csoportjában?

Mert gimiben volt osztálycsoport, de ott behívtak, és csak az volt benne aki az osztályban volt...


Vagy lesz itt is majd Szeptembertől ilyen "osztály csoport", amibe szintén menni fog, a "nincs meg a magyar tétel valakinek???"

18/F



2014. júl. 27. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én megtaláltalak, igen, benne vagy!
2014. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak az egyetem adott karának oldalára nyomtam like-ot. Saját csoportot nem találtam meg.
2014. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!