Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek adtak nyárra kötelező...

Nektek adtak nyárra kötelező olvasmányt? És el szoktátok olvasni őket?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok oda lehetőleg, hogy hanyadikosok vagytok :)
2014. aug. 6. 21:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Adtak. 5 könyvet! Nem fogom elolvasni! Most megyek 10.be.
2014. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Adtak, de nem tudom már, hogy mit, majd meg kell érdeklődnöm.

Mondjuk már aznap este se tudtam mikor adta a tanár...

12.-be megyek.

2014. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 shoona:D ***** válasza:
79%

nekem is 5-öt kéne elolvasni,(plusz egyet ami tavalyról maradt),és ha elolvasom akkor is csak év közben,a nyár arra van hogy azt csináljuk amit mi szeretnénk,nem azt amit kötelező


11.-be megyek

2014. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó válaszoló! Full igazad van! A nyár a bulizásé, tanulni max azt amit az ember szeretne, nem kell kötelezés nyárra!

Szerintem én a doga előtti nap felolvastatom a google-val az e-book verziót :D

2014. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én is adom az utolsó előttit :D Meg egyébként is, szerintem úgy sokkal rosszabb olvasni egy könyvet, ha azt mondják, hogy MUSZÁJ, mert állandóan görcsölsz azon, hogy minél hamarabb elolvasd, mert ha nem sikerül, 1-est kapsz. Ez az egyik, a másik, hogy bírom az ilyen tanárokat, akik ilyen 5 könyvet feladnak egy nyárra, nem is lehet annyi könyvet normálisan elolvasni, hogy emlékezz rájuk, én ha vagy 2 terjedelmesebb könyvet elolvasnék nyári szünetben, már azt a 2-t is keverném egymással meg kimaradnának dolgok, nem hogy 5-öt -.- Nekünk mondjuk mázlink van a magyartanárunkkal, mert nekünk mindig év közben adja fel :3
2014. aug. 6. 23:40
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
mi is kaptun, mikor suliba jártam, nem emlékszem, miket, rég volt... de sosem olvastam el >:D
2014. aug. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem, majd évközben adnak, de úgysem olvasom el.


17L 11.-es leszek

2014. aug. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem 5 könyv nem a világ vége... Jobban járnál,ha elolvasnád,vagy legalább megpróbálnád. Az egyetemen hetente kell Bemagolni könyveket (nem csak elolvasni).. Ártani meg nem ártasz magadnak,ha fejleszted a szövegértésedet..

15/L ( Új iskola miatt nem kaptunk kötelezőt)

2014. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Gondolom nem zavar egy kicsit sem, hogy külön írtam, hogy nekünk nem adnak nyárra kötelezőt. Amúgy meg biztos nem olvasnám el, az egész nyaram elmenne rá, szerintem meg a nyár azért van, hogy pihenjünk. Mellesleg megnézném, te hogy olvasnál ki egy nyár alatt 5 könyvet úgy, hogy normálisan emlékezz mindegyikre, olyannyira, hogy akár dolgozatot is írj belőlük. ^^
2014. aug. 9. 19:52
 10/25 anonim ***** válasza:

Egy gépelt, 12-es Times New Romannal írt oldalnyit.

12-be megyek, emelt magyaros vagyok úgyhogy el.

De gimi első két évében soha semmi kötelezőt nem olvastam, egyszerűen nem tetszettek.

2014. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!