Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha ilyen vagyok?

Mit csináljak ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Hétfőn új suli és félek megint úgy járok, mint eddig..nem nyitom ki a számat hagyom belém kössenek..szerény leszek, mindenki csesztetni fog.. :/

Ezen változtatni akarok már...de Szerintetek hogyan tudnék?


2014. aug. 29. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Első nap mindenki be lesz sz@rva :)nyugalom!


Ne erőltesd,senki nem fog beléd kötni,ha meg beléd köt,ne foglalkozz vele,ne hagyd ,hogy a hiúságod győzzön.

Ha valaki odamegy ,vagy akár te is odamehetsz egy szimpatikus osztálytárshoz,legyél aranyos,mosolyogj.


De önmagadat add,mert az igazság kiderül.

2014. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki magadnak egy szimpatikus embert és menj oda hozzá, kezdj el vele beszélgetni. Neki is épp úgy új lesz minden, ahogy neked, de ha legalább már ketten összetartotok az első napon, akkor könnyebben fogsz bemenni másnap!
2014. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a nyomorékoknak adnék egy pofont, hogy érezzék a törődést.
2014. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a szokásos p*csméregetést csinálják, akkor ne foglalkozz velük, mert majd megunják ,ha látják ,hogy te ebben nem vagy partner.

Ha valaki rosszindulatúan bánt, annak gyűrd be a képét. Akkor ha utána jól megvernek, a lényeg, hogy megmutasd hogy veled nem lehet csak úgy.

2014. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!