Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az a "gólyabál"?

Mi az a "gólyabál"?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok.

2014. szept. 1. 17:08
 1/4 anonim válasza:
59%
Ahol megszívatják az újakat
2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Egy bál, amit elsősorban a 9.-eseknek rendeznek. A mi sulinkban nem szokták őket megszívatni.
2014. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
A bálon senkit nem szívatnak, egy sima rendezvény. A lányok felvesznek egy csinos ruhát, a fiúk is kicsípik magukat, majd az iskola aulájában táncolnak. Később királyi párt választanak (nálunk ezek csak végzősök lehettek) és gyakori a tombola is.
2014. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez iskolától is függ, hogy mi lesz ott. De igazi szívatás nem. Például nekem rock 'n' rollt kellett táncolnom (megkértek rá bevállaltam), jó buli szokott lenni. Valahol beöltöznek valamilyen (egyszerű "jelmezbe"), de ott is az arra vállalkozók. Az ésszerűség határán belül szoktak mozogni ezek a feladatok illetve alkalmanként kedves ugratások szoktak rajta lenni, de szigorúan olyan ami nem sért másokat.
2014. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!