Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szóljak valamit a fiúnak aki...

Szóljak valamit a fiúnak aki " csúfol"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szalagavatóra készülünk, és az egy évvel fiatalabb évfolyamon tanuló fiúkat kértük meg, hogy táncoljanak velünk.

Na és most az a helyzet, hogy én kicsit nagyobb darab vagyok, vagy úgy is mondhatjuk, hogy dagadt ( 160cm és 72 kg).

Amikor próbálunk, akkor rendesen viselkedik, mondhatjuk, hogy kedves meg minden. De tudom, hogy utána a többi fiúval kitárgyalják, hogy milyen rossz neki, hogy ilyen dagadt lánnyal kell táncolnia. Szerintetek szóljak neki, hogy tudom? Nem tudok a szemébe se nézni emiatt, mióta tudom. De párcserére meg nincs lehetőség. Egyrészt, mert a többi fiú sem szeretne velem táncolni, másrészt pedig a lányok mind magasabbak.

Mit tanácsoltok? Nekem eddig sem volt semmi önbizalmam, és így meg végképp semmi kedvem a próbákhoz :(


2014. szept. 16. 19:38
 1/4 anonim válasza:
Fogyj le, vagy tűrd a megalázást.
2014. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Edinaa:$ válasza:
beszéld meg vele. ha veled normális, de a hátad mögött kinevet, az undorító. de egyáltalán honnan tudod? mármint h gúnyolnak. mert az viszont nem mindegy...
2014. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hallottam a saját fülemmel, körbenézett mielőtt mondta a másik fiúnak, csak engem nem vett észre.

Úgy döntöttem nem mondok semmit, mert csak balhé lesz belőle. De azért köszönöm a választ

2014. szept. 16. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan undorítóak az ilyen emberek. Ne foglalkozz vele! Attól, hogy nem vagy egy nádszál, miért lennél csúnya?

Szerintem amúgy szólj neki, hogy tudsz róla, legalább kicsit beég :D Maradj erős!

2014. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!