Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne ha visszamennék a...

Mi lenne ha visszamennék a múltba, és találkoznék a már öreg tornatanárommal akkor, amikor még csak kb.19-20 éves volt?

Figyelt kérdés
És meghiúsítanám a tervét, hogy tornatanár legyen belőle, és így nem okozna kellemetlen háromnegyed órákat a jövőben sok embernek pl. nekem.
2014. szept. 18. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésed.
2014. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon érdekes lenne! De akadna más, aki kellemetlen háromnegyed órát okozhat Neked, meg másnak is. Miért féltek annyira a testneveléstől? Vagy ez valami hülye divat, hogy utálni kell, meg kellemetlennek tartani? Van aki még fizet is azért, hogy kondi terembe járjon, gyúrjon, erősödjön, törődik magával.
2014. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Előző: a testnevelés sokszor megalázó tud lenni gyengébb, kevésbé fittebb, kövér vagy sovány gyerekeknek. Egy-két tesitanár pedig élvezi hogy diktátoroskodhat olyan feladatok elvégzésekor amiket ő sem tud megcsinálni. Ordibálnak, beszólnak a gyerekeknek.
2014. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan leírta az utolsó. Az van, hogy a mi tesitanárunk is egy dagadt hájgép aki magát alig bírja tartani, de tőlünk elvárja a kungfu filmes teljesítményt. Nem megy egyhuzamban 100 fekvő hülye gyerek? Hogy lehetsz ilyen puhány?

Látod én meg bírom mondani hogy egy kalap sz*art nem érsz!

- Na tanárnő! Ezért vagy 5 tapasztalati pont járt -

És ezek szó szerinti idézetek. És ezután azt is elvárják hogy ne mondjam vissza hogy fogja be, mert ha sok levegőt veszít a végén leereszt mint egy hőlégballon -.-"

(Osztályfőnökit kaptam ezért a beszólásomért miután egész órán mindenkit szidott mint ahol érte)

2014. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!