Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha zaklat?

Mit tegyek, ha zaklat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki folyamatosan rohan hozzám, kérdezi, hogy elmegyünk e valahova, meg ilyenek. Folyamatosan SMS-eket küld nekem és nem hagy békén. Mit csináljak?

14/L



2014. szept. 20. 16:17
 1/6 anonim válasza:

Nem veszed észre hogy tetszel neki??

15/L

2014. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondd el neki őszintén, hogy nem akarsz vele menni sehova. az sms-ekre írj annyit vissza, hogy kérlek, ne írj többet, a többire meg ne válaszolj. de ha annyira zaklat, honnan van meg neki a számod?
2014. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Tudom, hogy tetszek neki, mondta is, meg látszik is, de ne így fejezze ki.

2. NEM FOGOK VELE DUGNI!!!!

3. Ez nem így megy. Mondtam már neki szépen is és csúnyán is, hogy hagyjon békén, de nem jött be. És a számomat egy másik osztálytársamtól kapta meg, akivel már voltam együtt, csak szakítottam vele, mert mindig csak az edzés járt a fejében

2014. szept. 20. 16:27
 4/6 anonim válasza:
Kereken utasítsd el.. előbb-utóbb csak megunja.
2014. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 hónapja így vagyok, de nem unta meg. :((
2014. szept. 20. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
mond el jó sok embernek mit csinál hátha kiröhögik és leállítja magát. Vagy változtass telefonszámot és csak azoknak mond el akikről tudod hogy nem adják tovább! :)
2014. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!