Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek milyenek voltak a...

Nektek milyenek voltak a közép iskolás évek? Nem piszkáltak?

Figyelt kérdés
Engem majdnem minden nap csúfolnak, vagy meg vernek. Nektek nem voltak ilyen gondok,hogy piszkáltak mert más.voltál mint a többi?

2014. okt. 30. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Most OKJ-s képzésre járok, most volt az érettségim.

Volt 1-2 beszólás azoktól akik lebuktak hozzánk, de sosem érdekelt. Voltak barátaim, akik ismertek és nem a külsőm alapján döntöttek. Mondjuk én soha nem voltam nagyon célkeresztben szerencsére.

Ha ilyen gondjaid vannak akkor szerintem válts sulit vagy fordulj a szüleidhez, tanáraidhoz és az igazgatóhoz.

Nincsenek barátaid? Fiú vagy, vagy lány?

2014. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én szerettem sportolni, nekik meg a cigi és az alkohol volt a menő :) ami ugye a sporttal nem fér össze :) De a hozzáállásban megbúvó különbség azért kijött később .Krumplisütésnél vagy autómosásnál még 10 évvel később se vitték többre :) A sportolás által kimunkált tulajdonságaimat én viszont kamatoztattam. Egyetemig meg középvezetői státuszig :) Túléled. Rövid szakasz az életben, itt nem dől el semmi. Ha meg nem voltak eredendően a barátaid, akkor nem is vesztesz semmit.
2014. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nekem olyan élsportoló ismerőseim vannak, akiket egyúttal láttam már a föld alá inni a helyi alkeszeket.
2014. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Béla vagyok!

42F, 147kg, 197cm.

Középiskolában 20 kilóval voltam kevesebb, a testmagasságom 16 évesen elértem.

Semmi problémám nem volt soha.

2014. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki élsportoló és iszik mint a gödény, én még nem gondolom hogy a sport összefér a sárga földig ivással vagy a dohányzással. Én így gondolom. Ha ő meg iszik, magánügy. Én nem azt írtam hogy aki sportoló egyáltalán nem iszok, hanem hogy az én értékrendemben ez a kettő nem fér össze.
2014. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem se tartoznak a középiskolai évek az életem legjobb szakaszához. Igaz fizikailag nem bántott senki, de állandóan szívattak. Csendes voltam, szerettem olvasni és nagyon kedveltem a reál tárgyakat. Versenyekre jártam, ez pedig nem volt menő a többség számára. Csak néhány barátom volt, pedig én nem tartottam magam különc srácnak. Én is szerettem bulizni és szórakozni, de én tudtam, hogy hol a határ, illetve nekem voltak elképzeléseim a jövővel kapcsolatba. Nem tartottam magam kockának. Az egyetemi évek már nagyon jók voltak, szereztem két mérnöki diplomát. Már nős vagyok, van két szép gyerekem. Annál a cégnél, ahol mérnökségi csoportvezető vagyok, néhány osztálytársam gyártósori összeszerelő, akiknek harmincon túl is az a hétfői téma, hogy ki hogyan rúgott be a hétvégén.
2014. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én túlsúlyos voltam, illetve most újra megint az vagyok.Emiatt szivattak 1-4-ben, illetve gimnazista koromban is próbáltak, de akkor már nekimentem pár gyereknek, utána visszavettek az arcukból.
2014. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen problémám. Pedig én is a csöndesebb kategória vagyok. Valahogy engem mindig elfogadtak.
2014. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én csendes és visszahúzódó, félénk vagyok, de kedvelnek. Soha nem szólnak be, ill. nagy-nagy ritkán pár bunkó, de az se durva egyáltalán, szóval nem is foglalkozom velük. Én szerencsés vagyok, mert egy nagyon jó - viszonylag elit - gimibe járok, és nagyon meg fogom siratni év végén, amikor elballagok.
2014. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, most járok középsuliba, és nem piszkálnak egyáltalán, remélem nem is fognak, mondjuk nem látok rá sok esélyt.

Szerintem nálunk senkit se piszkálnak igazán, a 400 fős suliban max ha osztályonként 1-2 embert, de szerintem még annyit se, nagyon jó az iskolaközösség. Ezért kell jó gimibe menni, de olyanba, ahova nem csak sznobok járnak.

2014. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!