Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 11. es vagyok,90óra hiányzássa...

11. es vagyok,90óra hiányzással átvesznek második félévkor gimnáziumba? Mi lehet az első benyomásuk így?

Figyelt kérdés
Olyan az osztályközösségem, hogy kész, vége, nem bírom tovább idegileg.Osztályfőnökömmel és szüleimmel is beszéltük már átmennék másik iskolába illetve, hogy melyikbe. Sokat hiányoztam és felmerült bennem a kérdés így átvennének vagy milyen benyomást keltenék a gimi igazgatójának?
2014. dec. 3. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát még van másfél hónap tanítás félévig, és ha már most 90 óra hiányzásod van (50 lehet csak), még kinéz több is. Szerintem legyél magántanuló erre a félévre és tegyél osztályozó vizsgát! Akkor nem lehet baj ebből a félévből.
2014. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megfelelő indokkal és igazolások összességével meglehet magyarázni, vagy valami épp érvet mondani és mivel ők is emberek csak elfogadják valamilyen szinten. Magántanulás meg nem úgy van, hogy spontán az leszek. Kérvényt kell beadni amit az igazgató fogad el jegyzővel, vagy ha nem foglalkozik vele jegyzőhöz kerül automatikusan aki minden szegmenst számításba vesz ill. dönt. Egy ilyen helyzetbe nem hiszem, hogy elfogadnák indoknak mivel nem annyira alapozott, hogy "szar" az osztály, de nem csak ez a mérvadó. Én azt mondom hogy meglehet próbálni. Azzal semmit sem veszítesz. Azt, hogy meg átvesznek relatív. Attól függ hova, mert egy "gyengébb" iskolában sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy még így is átvesznek. Úgyhogy semmi sem kizárt, de ha van kérdésed magántanulással kapcsolatosan én az vagyok.
2014. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!