Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire lóghatom le a végzős...

Mennyire lóghatom le a végzős évemet?

Figyelt kérdés

Utálom a sulim, hülyeség bejárni, mert tanulásilag sem nyújt kb semmit, elég gyenge suli, maximum annyit ér, hogy valami keretet nyújt, mert itthon különben eléggé szétfolynék így az érettségi előtt.

De utálom az osztályomat is, tavaly jöttem ide, és nem sikerült, de ide nem is akarok beilleszkedni, mert kegyetlen rossz a közösség. És a hétvégéim olyan jók, bármit is csinálok, szeretem az életemet, amit csinálok, és szeretem az embereket is, és annyira meg van a közösségi életem sulin kívül is, egy csomó barátom, haverom, ismerősöm van, minek járjak be az egyetlen egy közösségbe, ahol egy csapat ember nem szeret? Csak rosszul érzem magamat napközben, több órát ott rohadok, mert tanulni nem tanulok...

Ha alig kellene bejárnom, minden megoldódna. Komolyan.

Jó, a cél a lényeg, hogy leérettségizzek jól, utána felvegyenek egyetemre, de addig még van idő, amit olyan helyen kell töltenem ahol richtigssz.rul érzem magam, és ezen próbáltam is változtatni sokszor, de feleslegesen.

Vagy valaki tolja hamarabbra az érettségi időpontot, én akár rászánom éjjelem nappalom már a tanulásra, vagy találjon ki valamit, amiért lelóghatom a hétköznapokat. Így is kegyetlen sokat hiányoztam, és most a tanárok is piszkálni fognak, tehát ez legjobb dolog. Nem baj, hogy ez komplexusokat szül, majd a nyáron túllépek rajtuk, csak még csomót be kell járni arra az undoritó #*@helyre.


2014. dec. 13. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el magántanulónak :) Velem is ez a helyzet, de nekem sajnos nem egyeztek bele,hogy magántanuló legyek :(

(bár én jóba vagyok az osztálytársaimmal)

2014. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is, én úgy voltam vele, hogy egy évet kibírok. Rohadtul utáltam az egészet, de szerencsére maga az érettségire való készülés eléggé lekötött. Az órákon is tételeket dolgoztam ki az ott magyarázott zagyvaság és értelmetlenség helyett, szünetekben meg mászkáltam a folyosókon, legalább nem kellett bent lennem. Tudsz előrehozottat is letenni, ha annyira inkább tanulhatnékod van, bár az nem fog működni, hogy nem jársz be.


Tapasztalatból mondom, nagyon gyorsan elrepül ez az év majd, a vége lesz lassabb a vizsgák miatt, de ott már nem kell a többiekkel foglalkoznod, maximum egy teremben lesztek.

2014. dec. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, egyik füleden be, másikon ki. Lesz*rom tabletta. Enjoy!
2014. dec. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!