Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Túl fogom élni a gimnáziumi...

Túl fogom élni a gimnáziumi éveket?

Figyelt kérdés
ti hogyan csináltátok, milyen volt? hogy teltek az évek?

2014. dec. 18. 18:10
 1/9 anonim válasza:
Huhh ne is mond én is veled egy cipőben járok és nagyon nehezen bírom eddig ...:)))
2014. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még itt vagyok! :)
2014. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
hát ez elég vicces. Azok a legszabadabb évek. Nulla felelősség, suli baromi könnyű, viszont már elég idős vagy hogy sok mindent csinálj.
2014. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
bejártam nap mint nap, mint egy zombi a zombik közé, aztán elteltek a napok.
2014. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég szörnyű volt, de garantálom hogy később csak még sokkal rosszabb lesz.
2014. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Túléltem, de most meg itt az egyetem :/
2014. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%

Ne szenvedésnek fogd fel ezt az időszakot, ilyenkor van a legkevesebb gondod az életben.

Ha nem vagy discos, kocsmázós stb, csinálj "házibulikat". Hívd el a barátaidat vegyetek egy kevés alkoholt (opcionális), pizza, meg valamilyen film, dumáljatok, hülyüljetek, érezzétek jól magatokat. Aztán a következőre hívj meg pluszba pár embert akik szimpatikusak neked,kisebb társaságban jobban össze tudsz velük barátkozni, megismerni őket.

És már kész is a baráti köröd, akik közül valaki úgyis mindig ráfog érni. Ezek után sok gondod nem lehet. :)

2014. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én végig olvastam az éveket. Jó volt.
2014. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem vagy visszahúzódó és kiveszed a részedet az osztályban akkor ezek lesznek a legszebb éveid. Ha viszont visszahúzódó senki leszel úgy az egésznek nem lesz értelme.
2014. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!