Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon rossz lesz? Mire...

Tomboyidiot:P kérdése:

Nagyon rossz lesz? Mire számíthatnék? (sűrgős)

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy új iskolába megyek a téliszünet végeztével. Nagyon fiús vagyok, és emiatt rengetegen csúfolnak. Na mindegy nem is ez a lényeg. Elég szar itt hagyni a haverjaimat, de muszáj. Elég jó hy azt mondják, és jól a szádba rágják a tanulnivalót. Dee parázok hogy nem illeszkedek be annyira.. mire számítsak? Fognak csúfolni? Hogy keltsek jó benyomást? A válaszokat előre is köszi. ;) (lány vok)
2015. jan. 2. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz agysejteket, talán akk majd jobban bírnak ;)
2015. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggodalmaskodj előre, nem érdemes. Legyél önmagad, ne jó benyomást próbálj kelteni, mert rosszul is elsülhet, meg kieshetsz a szerepből. Miért csúfolnának? Az nagyon dedós. Figyelj arra, amit mondanak, tanulj, és semmi baj nem lesz.
2015. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ne kelts nagy feltűnést, ne bunkózz senkivel, ne próbálj meg viccelődni az első 1-2 hétben és békén hagynak. Remélem lesz olyan aki oda megy hozzád barátkozni, vagy megkér hogy ülj mellé. Próbáld kiismerni a társaság közös személyiségét, vagy zárkózz magadba és hallgass zenét, de én inkább az elsőt javaslom. Sok szerencsét!
2015. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 sehggfej vagy

#2 köszi lett önbizalmam :)

#3 mindenképp ;)

2015. jan. 2. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló volt, csak én az általános 2. osztályát kezdtem máshol. Fiús voltam (még most is), én is féltem, hogy mi lesz. Aztán most a fiúk szerint én vagyok a legnormálisabb lány...ne parázz! :D Szerintem a srácok kedvelni fognak. :D
2015. jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 4. osztályt kezdtem máshol, nagyon rossz volt mindenkit otthagyni az előző sulimban (jó 400 km). Sírtam sokáig, nem is azért mert itt csak 1 embert ismertem, hanem féltem h hogyan viszonyulnak hozzám az emberek. De végülis mindenki nagyon kedves volt, nagyon szépen beilleszkedtem és imádom az osztályom :))

Am a régi sulimban engem is csúfoltak, itt nem. Csak legyél önmagad és minden rendben lesz ;)

2015. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!