Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire érinthet hátrányosan...

Mennyire érinthet hátrányosan egy 18 évest aki érettségi előtt ál, az hogy nagymagyar cuccokat hord? A tanárok majd keményebben fogják vizsgáztatni az érettségin?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 06:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi összefüggés nincs az érettségi követelmények és a "nagymagyar cuccok" viselése között.
2015. jan. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Értelmes tanárok nem tennének ilyet, de simán lehet, hogy belefutsz egy olyanba, akinek ellenérzései lesznek veled kapcsolatban, és nem tud magán uralkodni.
2015. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem amelyik gyerek "nagymagyar cuccokat" hord, azzal igencsak nagy pszichikai gondok vannak, a közveszélyes irányba tendál.


De ettöl az érettségit (sajnos) még megkaphatja.


Viszont lehet olyan tanár, aki tényleg emiatt - mert hogy szerinte éretlen meg problémás - direkt jobban elöveszi.

2015. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

" egy 18 éves aki nagymagyar cuccokat hord" az egy idétlen bohóc.

De emiatt nem kap más érettségi kérdéseket, legfeljebb szigorúbban bírálják el.

2015. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Hármas szerintem meg veled vannak igen nagy gondok, nem a kérdezővel. Korlátolt és egysíkú vagy, és könnyen befolyásolható, valamint ostoba is.


Kérdező, nem hiszem hogy hátrányba kerülne valaki ez miatt, max úgy hogy jobban megszivatja az adott illetőt hogyha nem bírja.

Szóval tesz fel olyan kérdést, ami nehezebb, de hogyha vágod az adott tétel anyagát úgy nehezen tudnak belekötni :)

Hajrá!

2015. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Trafó1 ***** válasza:
62%
Ha egy társadalomban el akarsz érni valamit ,akkor alkalmazkodj ahhoz a társadalomhoz, ez jogos elvárás, ha "nagymagyar" akarsz lenni akkor viseld a következményeit, ha kockáztatsz, hogy "nagymagyar" vagyok de nem akarok konfliktust az megint a te sarad, de szerintem idétlen dolog "nagymagyarnak" öltözködni, a tetteidben legyél magyar ne a ruházatodban és legyél tisztába a történelemmel, majd az utókor eldönti, hogy menyire voltál magyar, de szerintem csak egy átlagos ember vagy.
2015. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Attól tartok, hogy csupán védekezés és önámítás: rossz eredményeidet majd ráfoghatod, hogy a megjelenésed miatt toltak ki veled, pedig mindent jobban tudtál, mint a jelesek.
2015. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

"nagymagyar cucok"? ez most mit takar neked?


amúgy ha érettségire mész arra rendesen fel kell öltözni fehér ing, fekete nadrág stb meg kell tisztelni a tanárokat a vizsgaelnököt ha ezt nem teszed meg akkor jól meg szívhatod


(mikor én érettségiztem volt egy csaj aki strand papucsban meg mini ruhában ment ki az érettségiért az igazgatóhoz az igazgató mindenki előtt be égette hogy legszívesebben nem adná oda neki az érettségit mert nem érdemli meg....mert nem tud rendesen felöltözni és pont ugy néz ki mint egy k....)


szóval öltözz fel rendesen!

2015. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Mostanában egyre többen érzik úgy, hogy elítélik őket a nagymagyarságuk miatt. Talán el kéne gondolkodni, hogy mi is lehet az alapja.


Egyébként érettségin nincs szivatás. A szóbeli is bizottság előtt zajlik, nem kivételeznek senkivel, nem is tehetnék. Különben sem lenne érdekük senkit visszatartani, pláne, ha nem kedvelik az illetőt. Nem csesznek ki magukkal, hogy még egy évre ott maradjon a nyakukon. Még a leggázabb iskolák legbutább, legcsököttebb majmait is átrugdalják az érettségin.

2015. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos a tiszta hazaszeretet bűn lett ebben a ferde hajlamot és az egyéntelenséget támogató, retardált világban. Ha USA öltözéket viselnél gyökereidhez hűtlen módon, akkor természetesen semmi gond nem volna. A szülőföldhöz kötődő tiszta szeretet érzése egy csodálatos ajándék a lélekben,ezt az ilyen agymosott, provokatív, gyűlölködő buta emberek soha nem érthetik meg. Fatörzs és a nád példája..


Ne törődj velük, csupán őket minősíti. Sikeres érettségit!

2015. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!