Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan gyerekorvos debrecen...

Van olyan gyerekorvos debrecenben aki könnyen ad tessi felmentést vagy igazolást?

Figyelt kérdés
cikiznek órán mert nem megy a tessi és még wpw-m is van de futásból fel vagyok mentve.

2015. jan. 30. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik ad könnyen $$
2015. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont a gyermekorvosok azok, akiket a legnehezebb lefizetni, arról nem is beszélve, hogy a mai orvostársadalomban egyre inkább gáz elfogadni a hálapénzt. Az az orvos, aki adna ilyen igazolást, az ingyen is megteszi, aki pedig nem, az pénzért sem.
2015. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"a mai orvostársadalomban egyre inkább gáz elfogadni a hálapénzt"


Ezt a szülész orvosokra is így gondolod? Mert én úgy tudom ha nem adsz le náluk előre megszabott x összeget, gyakorlatilag rá nem tojnak a betegre..

2015. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod. Voltam szülészet gyakorlaton kórházban. Lehet, hogy utólag elfogadnak pénzt, de hogy előre biztosan nem kérnek, az tuti, aki kér azt nyugodtan jelentsd fel, mert megérdemli. Egyébként elmondásaik szerint manapság egyre kevesebb az olyan ember, aki tud, vagy akar adni.

Ami viszont más kérdés, hogyha neked fogadott nőgyógyászod van, aki maszek alapon vállalja neked a szülést, akkor az egy százasba fog fájni, ugyanis senki sem áldozza ingyen a szabadidejét arra, hogy XY anyuka nála szülhessen.

2015. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mert én úgy tudom ha nem adsz le náluk előre megszabott x összeget, gyakorlatilag rá nem tojnak a betegre.."


Arról nem is beszélve, hogy pont a szülészet az, ahol ezt nem lehet megcsinálni, a szülésznők miatt. A szülésznő ugyanis bőven fog veled foglalkozni és normálisan el fog látni orvos nélkül is. Ahova pedig mindenképpen orvos kell, ott úgyis ott lesz az orvos. Ráadásul mivel a szülész az abszolút bűnbak, mindenki imádja őket feljelenteni ezért baromi óvatosak is.

2015. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2015. febr. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!