Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaza van az osztályfőnökömnek...

Igaza van az osztályfőnökömnek, hogy gáz aki nem néz olimpiát soha, és nem is nagyon ismeri?

Figyelt kérdés
Se hogy ott milyen sportok vannak, se olyan embereket akik ott versenyezni szoktak. Csak úgy szóba került egyik órán ez ma, és ez a véleménye, hogy aki ezeket nem ismeri valamennyire és nem is nézi soha, az gáz. Igaza van szerintetek?
2015. febr. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz, ha fogalmad sincs arról, mi az az olimpia, mikor rendezik, stb. De szerintem konkrét sportolók nevét nem tudni nem gáz. Nem érdekelhet mindenkit a sport.
2015. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze azt tudom hogy mi az, csak sportolók neveit nem, meg az összes sportágat ami ott van.
2015. febr. 16. 19:32
 3/5 nyuszika0 válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.Gondolom az alapvető dolgokat te is tudod róla.Nem hinném,hogy minden ember,aki szembe jön veled az utcán tudja a sportolók nevét stb...
2015. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Férfi létemre, eddig egyetlen egy foci meccset tudtam végigülni. Egyszerűen nem köt le, nem tartom se látványosnak, se izgalmasnak... Monoton és érdektelen. A többi versenyszámnál még rosszabb.

Az olimpia meg amúgy is csak doppingteknológiai versengés.

2015. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a tanárod gáz.

Biztos tesis,-ez esetben menthetetlen, mert a tesitanárok mindent tudnak, de legfőképpen az élet esszenciáját,- vagy wannabe sportman, aki beül a tepsi tv elé olimpiai közvetítések alatt, és tolja a sört a töpörtyűre.

Én meg a zenét szeretem, és gáznak tartom, ha valaki nem tud legalább egy példát kiemelni a Kodály-életműből, vagy a Valkürről a texasi kopó jut eszébe Chuck Norrissal.

2015. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!