Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy kiközösített embert...

Ha egy kiközösített embert megtalálnának mozdulatlanul a földön fekve az iskolában, foglalkoznának vele?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha elájulna vagy meghalna az iskola wc-jében pl. és valamelyik diák bemenne és meglátná ezt. Foglalkoznának vele, vagy mivel ki van közösítve, leszarná mindenki és csak arrébb rugdalnák aztán kész?
2015. febr. 20. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan foglalkoznának vele, ez azért már komoly dolog...
2015. febr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát nagyon remélem, hogy foglalkoznának vele.
2015. febr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos egyáltalán nem biztos, hogy időben segítséget kapna..a mi sulinkban simán ráfognák hogy drogos és majd felkel.:(
2015. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Hát persze, hogy foglalkoznának vele! Attól még, hogy valaki kiközösített az osztályában (tehát max 30 ember által), attól még a sulinak meg a világnak fontos ő is. Mentőt hívnának, felfordulna minden és mindenki (még a kiközösítők is) borzasztóan megijednének.
2015. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
80-an vagyunk az iskolában, egy kezemem meg tudom számolni hogy hány emberrel foglalkoznék.
2015. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Döbbenten olvasom a reagálásokat,csak remélem,hogy valós helyzetben nem így lenne !

Az az igazság,hogy az utcán is ugyanezt lehet tapasztalni.

Többször jártam úgy,hogy én mentem oda az utcán fekvő emberhez,hogy legalább megkérdezzem ,él-e még.Sajnos volt olyan ,hogy halott volt,én hívtam ki a rendőrőket.

Higgyétek el,semmivel sem lehet indokolni ezt a hanyag viselkedést,addig ,amíg nem bizonyosodik meg az ember az ellenkezőjéről,minden ember ,aki az utcán fekszik ,vagy hasonló.az lehet beteg,lehet rosszul,stb.

2015. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem még azokba is van annyi emberség hogy segítsenek rajta ilyen helyzetben ahogy tudnak akik amúgy kiközösítik. Legalábbis ilyen helyzetbe egy ismeretlenen is segítene az ember, sőt olyanon is akivel kimondottan rossz viszonyban van.

Legalábbis én így gondolom.

2015. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!