Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok szólhatnak ha szép...

Tanárok szólhatnak ha szép csipkés ruhába megyek iskolába? Szerintem nem. Vagy más elegánsabb ruhákba

Figyelt kérdés

ilyen ruhába mehetek?

[link]



2015. febr. 26. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Ez nagyon rövid, nem mennék ilyenben iskolába, éppen hogy takarja a fenekét.

Szerintem ez túl csinos iskolába, de attól még fel lehet venni, csak biztosan sokan meg fogják kérdezni, hogy hova készülsz. Ha nem zavar, hogy sokan fognak nézni, akkor húzd fel nyugodtan. Csak ne ilyen rövidet.

2015. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz,nem látszik a fenekem benne ha felveszek ilyen ruhát,felsőcombik ér a ruha
2015. febr. 26. 12:12
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha fiu vagy biztosan fognak szolni.
2015. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2015. febr. 26. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

2: Én honnan tudjam, hogy neked meddig ér??? :D

A képen a csaj feneke majdnem kint van és azt kérdezted, hogy ilyen ruhában mehetsz-e. Ilyenben nem!

De azt is írtam, hogy egyébként jó, ha nem ilyen rövid!

2015. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen ruhának semmi keresnivalója iskolában!
2015. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Íme egy újabb kiskamasz, aki "érettebb a koránál" és mindent jobban tud. Csakazértis. Majd ha kinövöd ezt a minden és mindenki ellen lázadó tinihisztis korszakodat, akkor kérd meg szépen anyukádat, hogy magyarázzon el neked néhány alapvető illemszabályt az alkalomhoz illő öltözködésről. Hogy miért nem mutogatjuk a fél seggünket az iskolában és miért nem takarjuk el ugyanazt a segget nadrággal a strandon, miért vszünk fel egyszerű holmit a kutyasétáltatáshoz és miért lenne ugyanaz a praktikus öltözet kirívó egy lakodalomban és így tovább. Addig is, csak egy dolgot mondok: nem megfelelő ruhában egész egyszerűen nevetségessé válsz.
2015. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én semmi problémát nem látok benne.

Persze nem vagyok tanár.

Szerintem vedd mércének az osztálytársaid öltözködését. Ha ahhoz képest kihívónak tűnne, akkor inkább ne vedd fel. Vagy esetleg próbáld ki egy lazább napon, amikor nem tanítás van, csak valami benti program.

2015. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem való iskolába. Tanulni jársz oda elvileg(gyakorlatilag persze nem annyira :D), nem bulizni, vagy kirándulni. Emellett a srácok nem fognak tudni koncentrálni. Nem bomlaszthatod a közösséget :D
2015. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nincs vele semmi baj. Én csomó lányt ismerek aki többször ruhába/szoknyába jár és én is amikor jobb az idő abban szeretek járni.
2015. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!