Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valóban szégyen lenne hogy...

Valóban szégyen lenne hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Most iratkoztam át egy másik iskolába, ott egy pár csaj mintha csak ismerkedni akarna, elkezdtek velem beszélgetni. Mikor a fiúkra terelődött a szó őszintén elmondtam hogy nem volt még barátom és nem volt szexuális élményem, erre kinevettek hogy biztos valami otthon üllő kis p.cs.a vagyok. Azóta szinte az egész osztály rajtam nevet meg azt mondják hogy ők ha tizennyolc évesen szüzek lennének felakasztanák magukat

2015. febr. 27. 16:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szrintem egyaltalan nem szegyen! Nem tudom meddig tud meg sullyedni a mostani fiatal tarsadalom...
2015. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Irigykednek mert te egy tiszta,és komoly gondolkodású lány vagy,ne hallgass rájuk,mert pont ők azok akikre még ránézni se szabadna
2015. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, hidd el, azok között akik "felakasztanák magukat" jónéhánynak hozhatnád is rögtön a kötelet.

Új vagy, könnyű céltábla. Ennyi. Nem kell velük foglalkozni.

2015. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak engem nagyon bánt a dolog
2015. febr. 27. 16:46
 5/14 anonim ***** válasza:

nem szégyen

majd ha lesz szerelmed akkor te is akarod

ne más mondja meg mit tegyél, minden területen te döntesz

2015. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a szégyen, hogy ma már 18 évesen, sőt fiatalabb korban is "szégyennek" számít, ha valaki szűz. Ha valakinek több éves, komoly kapcsolata van, és felelősségteljesen élnek szexuális életet, akkor azzal semmi baj. Persze NEM 14-15 évesen. De az, hogy a mai fiatalok arra büszkék, és arra hajtanak, hogy ennyi idősen már szexeljenek, mindegy kivel, meg hol, csak csinálhassák... hát ez undorító.
2015. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is az vagyok, az első éles lövés szeretném megtartani valaki különlegesnek, pedig lett volna rá alkalmam nem egyszer. Amúgy hány éves vagy? Mert azért az sem mindegy, de mondjuk mégis, mert ma már 14-15 évesen is cikinek tartja sok mindenki... xD
2015. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tizennyolc múltam
2015. febr. 27. 18:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezért nem válaszolok soha az ilyen kérdésekre, hanem elütöm. Mi közük hozzá?

Amúgy ne aggódj, ha ettől jobban érzed magad, én 21 vagyok és szűz, és még nem volt barátom sem.

Megnyugodtál?

2015. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg meg :)
2015. febr. 27. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!