Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért gondolnak az emberek...

Miért gondolnak az emberek egyből rosszra, ha egy volt tanár a volt tanulójával barátkozik?

Figyelt kérdés

Igazából emiatt nem is merek nagyon barátkozni vele, nem tudom, mennyire lenne ez kellemetlen neki az osztálytársai előtt.

Ő most 17 éves, én huszonéves, és történetesen abban a középiskolában vagyok gazdasági vezető, ahol ő most tanul.


2015. febr. 27. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
barátkozni tanárral,azért nem jó mert így a jegyekkel is kivételezik veled,másokkal szemben
2015. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt tanár.
2015. febr. 28. 00:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétlem,hogy egy felnőtt tanult ember ezt megkérdezné.De válaszolok,hátha mégis.Szóval szerintem azért néznek úgy,mert bizonyára többet látnak a dologba.Nálam is volt ilyen,és a tanár nem vállalta fel a dolgot,mint barátságot,és irtó gáz módon elkezdett eltávolítani magától.Aztán persze nekem lett igazam,na mindegy.:DD


19/L

2015. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!