Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szóljunk az igazgatónak?

Szóljunk az igazgatónak?

Figyelt kérdés
Varrónőnek tanulok egy szakmunkás képző iskolában, a testnevelő tanárunk ebben a félévben már nem lesz, megműtötték. Kaptunk egy új testnevelő tanárnőt, de sajnos elnézést a kifejezésért de nagyon bunkó, gúnyos és nagyon sokszor megalázó dolgokat mond ránk, nemegyszer le krvzott minket, volt hogy olyan kijelentést tett hogy nem csodálkozik azon hogy szakmunkások vagyunk, úgyse visszük többre mint egy koszos r... volt hogy elegünk volt és mondtuk neki hogy szólunk az igazgatónak, erre közölte hogy ha meg akarunk bukni akkor bátran.

2015. márc. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elöször vegyétek fel pár ilyen megnyilvánulását és úgy szóljatok az igazgatónak, hogy legyen bizonyítékotok is.
2015. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, és minél többen. Aztán ha ez nem jön be, akkor a szüleiteknek, hogy aztán ők lépjenek az igazgató felé, őket már nem tudja lerázni.
2015. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezzel a "felveszem a hangját" dologgal én nem szórakoznék... Személyi jogok sértése.

Inkább írjatok egy panaszlevelet az osztálytársakkal, és szülőkkel.

2015. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltunk már
2015. márc. 11. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hangfelvételt lehet, csak videófelvételt nem, én úgy tudom
2015. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hangfelvétel se, ügyvédtől tudom.
2015. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!