Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársam mindig erőszakos...

Osztálytársam mindig erőszakosan akar megcsókolni. (? ) reszletek lent

Figyelt kérdés

Nekem us tetszik. De en felek attol hogy mit szolnanak a tobbiek.

na szoval az van hogy amikor meg akar csokolni akkor nekinyom a falnak (de nem erosen) es lefogja a kezem, vagy megfogja a derekam es nekemdol az egesz testevel. :)

Aztan mindig ugy beszelunk es mindig kerdem hogy miert csinalja ezt es ugy gyorsan akar lekapni. Lanyok nektek ez bejon?

Ti hagynatok hogy megcsokoljon az en helyembe ha meg sohasem csokoloztam??

15/L


2015. márc. 15. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kicsi Grey :) Olyan hamar felnőnek :D

Amúgy azt hiszi hogy neked ez bejön, mond meg neki hogy ez neked nem jön be, ennyi!

2015. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jon be, ahogy ezt csinalja, akkor mondd meg neki. Ha neked is tetszik, akkor gondolom szeretned, hogy megcsokoljon. En hagynam neki, bar en mindig is bevallalos voltam, ugymond :D Nincs azzal semmi gond, ha neked ez a fajta kozeledes nem tetszik.
2015. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én például azért a suliban nem örülnék neki, ha ezt csinálná. Mondjuk ha nem jártok, csak néha "smároltok" a teremben, azt nem hiszem, hogy jó szemmel néznék.

Viszont ha úgy csinálná, hogy már járunk és nem vesznek körül minket osztálytársak meg mások, akkor hagynám.

16/L

2015. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lefejelném az erőszakoskodókat simán, ha már a kezeimet lefogta. Elmenne a kedve tőle egy életre.
2015. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!