Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek van olyan tanárotok,...

Nektek van olyan tanárotok, akit rajtatok kívül kb mindenki utál? Ha igen, akkor mi lehet az oka, hogy mindenki utálja, csak ti nem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettő is van: egy médiatanár és egy földrajztanárnő. Mindketten teljesen korrekt emberek, de az osztálytársaim többsége nyolcadikban azon a szinten van, hogy "pfuj, ez a tanár rossz jegyet adott, mostantól utálom". Abba nem gondolnak bele, hogy azért kapnak rossz osztályzatot, mert nem tanulnak. Számukra meglepő, hogy földrajzra készülni kéne, valamint médián sem árt figyelni és felfogni az anyagot, amit a tanár magyaráz.
2015. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nálunk is így vélekedik az osztály jó 90%-a, csak az a gáz, hogy mi 10.-esek vagyunk :/

Köszi a választ :)

2015. márc. 29. 22:29
 3/12 anonim válasza:
Hát én úgy vagyok vele, hogy engem utálnak a tanárok :(
2015. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Engem kimondottan piszkálni szeretnek a tanárok,ez a legjobb hobbijuk
2015. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen tanárom. Szimplán a többi ember még túl gyerek volt ahhoz hogy felfogja, a tanárnak volt igaza. Én ezt értettem, ezért nem utáltam.
2015. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan. A volt infótanárom.

A mai napig nagyon sokat köszönhetek neki. Nem volt egy babusgató, lelkizős típus, de egy veszedelmes vadállat sem. Korrekten állt mindenkihez, nem kivételezett, nem szemétkedett, sok mindent megtanított (gyakorlati dolgokat is, nem csak annyiból állt az óra, hogy leadja a kötelezőt, aztán viszlát), és ha számonkérés volt, nem volt kivételezés, mindig reálisan értékelt.

Én nagyon sokat tanultam tőle, csak az osztálytársaim zömének nem tetszett, hogy "egy ilyen tantárgyból is tanulni kell". (Hozzátenném, a környék elitnek mondott gimijébe jártam.) Továbbá azért nem szerették, mert ő úgy állt hozzánk, hogy gimisként már a saját felelősségünk, hogy tanulunk-e. Ha valamit kérdeztünk, ő mindig készséggel segített, és mindet elmagyarázott, de nem az a típus volt, aki koslatott volna utánunk, hogy ugye tanulunk?

2015. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Én mindegyik tanáromat szeretem
2015. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van/volt. Általánosba és szakközépbe is volt ilyen tanár. Bár sokszor szerintem ez a mindenki utálja csak duma. Mármint vannak a "menő/kevésbé jó osztályzatú egyének" akik rásütik egy szerencsétlen tanárra, hogy hát őt utálni kell mert milyen szigorú, milyen szemét már meg egyebek... A többiek pedig birka módjára követik, "mert ez a menő", hogy utáljuk az adott tanárt.


Vannak persze bátrabbak, értelmesebbek akik fel merik vállalni, hogy ők igenis kedvelik az adott tanárt.

Ennyi, biztos a te osztályodba is van olyan rajtad kívül aki nem utálja az adott tanárt csak titkolja...

2015. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 30. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ilyen eset nálam is olyan volt, hogy én tanultam, és megláttam a tanárban a tisztelni valót, míg a többiek jöttek, hogy köcsög tanár így, köcsög tanár úgy, miért lett egyes/kettes a tézém, pedig tanultaaaam (igen, a rapkoncerten, a békejeltüntetésen, a házibuliban, a moziban meg a pasijánál/csajánál... ha 1x végiglapozta azt a pár oldalt, már nagy szó).


Volt olyan tanár is, akinek ezek mellett még volt egy jó szarkasztikus humora... amit én nagyon bírtam, és meg is érdemeltek azok a gyökerek, akik telibetojták a tanulást. Persze ezt ők úgy vették le, hogy még direkt szívózik is (az a vicces, hogy pont olyanok is, akiknek hasonló volt a humoruk, sőt még ergyább).

2015. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!