Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy ne vegyem a szívemre a...

Hogy ne vegyem a szívemre a beszólásokat?

Figyelt kérdés

Sajnos az osztályban elég gyakran beszólnak nekem (nem túl jó az osztályom)sajnos nagyon a szívemre veszem és mindíg sírok miatta itthon hogy csináljam hogy ne essen olyan rosszul?

16/l



2015. ápr. 24. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbálj nem foglalkozni azoknak a véleményével, akiket nem kedvelsz. Miért szólnak be? Mi a bajuk veled? Vagy csak nincs jobb dolguk, és persze nem fogják fel, hogy ez milyen rosszul esik neked..
2015. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg, hogy miket mondanak.
2015. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sírással nem sokra mész. Próbáld megoldani a problémát, pl. beszélj velük arról, hogy ez neked rosszul esik, de csak akkor, ha képes vagy határozottan és nem félve kinyilvánítani a véleményed, ha nem, akkor ezzel ne is próbálkozz, mert ezzel is cikizni fognak. Rajtad áll! Egyébként meg járj el más társaságba és szerezz barátokat, akkor majd le tudod sz@rni nagy ívben az ő véleményüket.
2015. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát a nevemmel szoktak szórakozni meg igazávól nem olyan durvákat csak szerintem látszik rajtam hogy rosszul esik és akkor annál jobban csinálják meg szerintem olyat is magamra veszek ami másnak lehet hogy nem is sértés
2015. ápr. 24. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:
szocializálódj, szólj vissza, viccezz, kb ennyi...
2015. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rosszul esik, de gondolj arra, hogy kik ők? Mivel többek nálad? Semmivel. Biztos van olyan dolog, amiért te is beszólhatnál nekik.. Meg az, hogy a neveddel szórakoznak.. Látszik, hogy hülyék.

(Első voltam.)

2015. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezt kéne de nem tudok valahogy viccelődni velük
2015. ápr. 24. 19:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem az elálló füleim miatt találtak meg néha. Először igyekeztem nem foglalkozni vele, de ilyenkor egyre vehemensebbek lettek. Nos, következő alkalommal én poénra vettem, amiket mondanak, sőt, jobb poénokat mondtam, mint ők.


Pl.: betekintést nyújtottam az életembe, hogy de szar nekem szembe szélben biciklizni, mert majdnem leszakad a fejem. Vagy, hogy mióta tányéros tévénk van, ingyen nézzük az HBO-t is. Illetve a fülem miatt az igazolványképemet műholdról készítették. Vagy arra kontráztam, amit ők mondtak, hogy akkora a fülem mint egy elefánté. Én meg mondtam, nagy rejtélyesen, hogy nem csak a fülem akkora... Mikor megkérdezték, hogy micsodám olyan nagy (de már röhögve), akkor fapofával mondtam, hogy "anyád nem dicsekedett mi?" :D Egy ideig még próbálkoztak, de ők is kifogytak a poénokból meg én is. Volt még pár jó, de ezek jutottak eszembe. Amit rögtön észrevettem az elején, hogy igazából hiába csúfolódtak többen, lényegében csak 1 ember vezette őket. Őt kellett hülyére venni mert ő volt a hangember, a többi nem volt lényeges tényező ebben.


Nekem sem esett jól az elején, de ha a nyúl viszi a vadászpuskát akkor gyakorlatilag leszerelted a vadászt. Mondjuk ehhez kell egy beszélőke is, gyors észjárás, cinikus/szarkasztikus humor. Ha valamelyik hiányzik, akkor az fog kisülni, hogy kifordítják amit mondasz nekik.

2015. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

úgy,hogy átveszed az irányítást és befejezed azt amit elkezdtél.

vagyis te támadsz,te szólsz be,te irányítasz.

2015. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj,hogy legtöbbször ha b
2015. ápr. 24. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!