Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy sértegethet?

Hogy sértegethet?

Figyelt kérdés

Szóval a tanárom egy beképzelt diplomás vén farok, és az életben mindent elért és állandóan csak zsidózik és az összeesküvés elméletét hangoztattja és mi igaz mi nem. Az Auschwitz is szerinte egy munka tábor volt ahol semmi nem úgy történt ahogy elmesélik.


szabad foglalkozás volt órán!


Kaptunk ilyen kis kézikönyvet amibe az újszövetség van leírva és vittatuk mekkora hülyeségek vannak leírva benne, erre óra végén azt mondta mekkora pogányok vagyunk és rossz minket hallgatni és úgy is megszívjuk mikor isten elé kerülünk, erre meg én mondtam hogy én nem vagyok se nem pogány se nem hívő inkább független erre azt mondta "TE EGY F *SZ VAGY"

de szólt már be korábban is. És már szinte nem is beszélhetek szabad foglalkozáskor mert folyton engem oltógatt pedig soha nem sértettem meg senkit és rendes vagyok.



2015. ápr. 29. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán érdemes lenne szólni az igazgatónak, a zsidózás, holokauszt-tagadás már eleve olyan dolgok, amik miatt lazán kirúgják a csávót, az pedig hogy azt mondja egy tanulónak, hogy fa.sz, megint csak elegendő indok arra, hogy ne taníthasson, de fontos, hogy az osztálytársaid is meg merjenek szólalni és elmeséljék hogy mit hallottak az órán.
2015. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
telefon--hangfelvétel- és igazgató.
2015. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő tette az igazgatót igazgatóvá! és olyan kapcsolatokat köszönhet neki az igazgató, amiről álmodni se mer... Szóval nagykutyákkal kapcsolatban van mindenhol
2015. ápr. 29. 18:29
 4/7 A kérdező kommentje:
És már volt egy olyan eset hogy közösen panaszt tettünk az osztályfőnökkel szemben aki mindenféle gerinctelen férgeknek lehordott bennünket és semmi nem lett belőle, még minket akart volna pszichológushoz küldeni az igazgató helyettes... mert az igazgató nem ér rá...
2015. ápr. 29. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kibekkelitek az iskola végét. Legalább némi ízelítőt kaptok a nagybetűs életből, ahol néha nyelni is kell.
2015. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha felveszitek a Holokauszt-tagadását, akkor a rendőrségre is mehettek, mivel már egy ideje bűncselekmény a dolog, akkor az igazgató sem védheti be.
2015. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Igen, azzal mehetsz rendőrségre, hogy azt mondta, hogy nincsen holokauszt, de ne *csak* hangfelvétellel menj el, hanem fül, és szemtanúkkal.
2015. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!