Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen suli Szegeden Krúdy Gyula?

Mrs bloom kérdése:

Milyen suli Szegeden Krúdy Gyula?

Figyelt kérdés
Most fejezem be a 8.-ot és a Krúdyba adtam le a felvételim és fel is vettek. Csak nem voltam nyílt napon és nem tudom hogy néz ki belül/kívül. És senkit sem ismerek.Aki esetleg oda jár vagy oda fog járni 9.-be az légy szíves írjon rám és segítsen:D Milyenek ott a tanárok,diákok?Milyen a suli? Megéri-e gólyatáborba menni? Milyen a kolis élet stb. Előre köszönöm a normális válaszokat:)

2015. ápr. 30. 19:23
 1/4 anonim válasza:

Szia:)

Én nem hallottam sok jót a Krúdyról. Állítólag sok a bajos gyerek, meg a nyelvoktatás sem valami kiemelkedő. Mostohabátyám oda járt, és hát jól el tudott helyezkedni, mégsem kapott olyan nagyon jó képzés és az osztálytársai sem voltak valami kedvesek. A suli maga nem valami szép, olyan tipikus régi építésű, kissé koszos. Sajnos a Deák mellett van, kissé messze a belvárostól, de a 4-es villamos közvetlen előtte megy. Az a baj a Deákkal, hogy szinte a legroszabb hírű a szegedi gimnáziumok között. (Híres a ribikről, a pávákról, meg a cigisekről, de az oktatás, ami ott folyik, főleg a nyelvi, az elég kiemelkedő.) Egyébként nekem is egy, de lehet ,hogy több osztálytársam a Krúdyba megy. Azt az egyet, akit biztosra tudok, szakácsnak vették fel. Amúgy kedves srác.

Remélem tudtam segíteni.:)

2015. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Első vagyok, csak még kifelejtettem valamit:)

Szerintem menj el gólyatáborba (én is mindenképp elmegyek), mert fontos a beilleszkedésben és az ismerked3sben. Ha elmész, szerintem már az is egy jó pont a suli, a tanárok, meg az osztálytársak szemében.

Egyébként melyik általánosba jársz?

2015. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:).

Tótkomlóson a Jankóba. Te?:)

2015. máj. 3. 22:21
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én 5 éve a Krúdy-ba járok, és nekem nincs okom panaszkodni. A tanárok rendesek, érettségi előtt és alatt is rengeteget segítenek, a dohányzásért viszont nagyon harapnak, szóval azzal óvatosan.

Én tavaly érettségiztem, most visszamentem oda szakmára, de nekem bejött a suli és az oktatás is, nem annyira gyenge suli, attól függ hogy milyen tanárt kapsz.

2015. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!