Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek fontos vagy illik...

Szerintetek fontos vagy illik elmenni a gimis gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak augusztusban lesz de már most gondolkodok rajta, hogy menjek-e vagy ne? Valamiért úgyérzem nekem ez csak plusz problémát okozna mert elég nehezen barátkozom meg új emberekkel és egyébként sem ezen a pár napon múlik az ismeretség mert amint elkezdődik a suli úgyis találkozok mindenkivel.

Ti mit gondoltok?



2015. máj. 12. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Majd mikor ki leszel közösítve gondolkodj :)
2015. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ugyanmár emiatt nem közösítenének ki úgyis az első néhány napon meglátom kik a szimpatikus emberek szóval nem lesz gond:)
2015. máj. 12. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se mentem, mert hülyeségnek tartottam, utólag kiderült, hogy az is volt.

Rajtam kívül 3 vagy 4 emberke nem volt még, teljesen normálisan beilleszkedtünk, mindenki pont leszarta, hogy nem mentünk a táborba.

2015. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én sem mentem el rá, mivel zsidó vagyok pénz terén és be tudtam illeszkedni, vagyis igazából nem mert nem akartam hogy egy olyan ostoba közössség tagja legyek mint amilyenek mi voltunk, de emiatt kiközösíteni nem fognak
2015. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. máj. 12. 21:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Én elmentem, gondolván, hogy lesz miről beszélni első nap az iskolában. Szerintem nagy bulizgatások nem lesznek, mert mindenki ismeretlen. Én mondjuk elmennék, gondolom úgysem csinálsz semmi ennél fontosabb dolgot otthon ami ne várhatna. Próbát megér, hátha összeszedsz egy havert vagy pasit/barátnőt.
2015. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy mondom, hogy nem akarok bepasizni mint sokan mások, az igazi majd úgyis várat magára.
2015. máj. 12. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Én sem akarok munkába járni amíg nem lesz egy porschem.
2015. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En sem voltam golyataborban. Jobb is, mert hallottam, hogy sokan megjatszottak magukat es az ilyenektol en agybajt kapok :D e miatt nem leszel kikozositve, en is tok jol beilleszkedtem es egyaltalan nem banom, hogy nem voltam :) meg most komolyan, felesleges penz kidobas par napra hogy megcsinaltassanak veled nehany idiota feladatot, a suliban ugyis megismeritek egymast.
2015. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én két éve voltam és nagyon rossz volt, jobb lett volna, ha nem megyek. Szerintem ha nincs kedved akkor ne menj, mert még rengeteg időd lesz összebarátkozni az osztálytársaiddal. :D
2015. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!