Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni osztályfőnöki órán? Hogyan telik egy ilyen óra?

Figyelt kérdés
Mit csinál a tanár, mivel foglalkoztok?

2015. máj. 16. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2015. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát nálunk pincér szakiskolában heti 2x van és tanár ofnk hozzán sem szól többiek cigiznek igen benn a teremben ez már megszokott és zen3t hallgatnak én telozok ahogy a többi 3db normális osztály társam kb ennyi ez megy minden órán csak angolon nem ott még rá adásul cikizik a tanárt a sulya miatt
2015. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Beülünk az infó terembe aztán mindenki azt csinál amit akar... Nagyon unalmas.
2015. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 piriiiii ***** válasza:
78%

Mondjuk nekem pont most lett vége az évnek, de általában 15-20 perc alatt megbeszéltünk minden fontosat, utána jött 9-10. órára a művtöri tanár, hogy hamarabb be tudjuk fejezni az órákat. Tehát kb. semmit. :D

Volt, hogy el is maradt óránk, csak hogy helyette művtöri legyen.

Még 9.-ben csináltatott az of. mindenféle teszteket velük, ilyen önezelmzős izéket, mert mi vagyunk az első osztálya, és nagyon lelkes volt a drágám. Mostanra megedzettük a lelkét. :D

2015. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

X...O...X...O...X...O...X...O...X...O...X...O...X...O...X...O...X...O...X...O...X...O...X...O... "Haha, nyertem!"

Tehát nem sok mindent. :D Az osztályfőnök mindig talál valamit, amiről negyvenöt percen keresztül tájékoztathat minket, így szépen, lassan elvánszorog az idő.

2015. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem matektanár volt az osztályfőnököm. +1 matekóra. Az olyan információkról meg, hogy pl. szalagavató, osztálypénz, sulis, rendezvények, kirándulás és hasonló, mindig elfelejtett tájékoztatni, mindig mindent a mi osztályunk tudott meg utoljára.
2015. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 piriiiii ***** válasza:
Jaaa, igen, nekem is matektanárom van, a plusz egy matekóra ismerős... :D
2015. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D Várok még élménybeszámolókra :D
2015. máj. 17. 00:15
 9/19 anonim ***** válasza:

A mi matektanár ofőnk kiélte magát a normál matekórákon (volt egy csomó, matek tagozatos voltam) s a szakkörön (ami nem volt ám kötelező! csak ajánlott. nagyon, NAGYON ajánlott...). Ofőórán az volt, mint általános ofőórán, izé, már nem sokra emlékszem, de ilyen kissé nyálas erkölcsi izék ugranak be. Általánosban volt beszélgetés (talán még kötelező fogalmazás is), "mennyit ér a becsületem?" címmel. Velem ugyan simán el lehet beszélgetni efféle fontos dolgokról, de ez így ofőóra keretében nekem kissé sok volt.

Biztos voltak más típusúak is, a gimis ofőt ismerve beszélt egy csomót, ilyen lelkieket, a saját életéből vagy sem, mi meg jól hallgattunk...

De ennek is már 20 éve. Nem sok maradt meg belőle. Ja, remélem, nem baj, hogy ilyen múltbéli ofőórákról meséltem :)

2015. máj. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi vagy kémiázunk (mivel az ofő a kémia tanár), vagy az osztályfőnök hülyeségekről beszél nekünk 45 percen keresztül. Olyankor csak beszélgetek barátnőmékkel vagy olvasok, esetleg rajzolgatok és közben várom, hogy végre kicsengessenek..Nem mintha ez annyira számítana, mert az ofő mindig közli velünk, hogy a csengő csak neki szól, nem nekünk és még befejezi, amit akart, majd bent tart kicsengő után is vagy negyed óráig. A legviccesebb, hogy ezt nap közben is simán eljátssza, amikor mennénk mi is meg ő is még órákra ._.

17/L

2015. máj. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!