Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy "elbucsuzak"?

Mochan kérdése:

Mit tegyek hogy "elbucsuzak"?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki most ballag.Egy eve tetszik.En az a emo lany vagyok.O ugye "meno" srac.Amiota kijottem a depressziombol mas lettem.Most inkabb az a cuki emo vagy nem tudom hogy mondjam.Na mimdegy a srac ugye momdtamm most ballag es egyszeruen nem tudok tole megvalni.Nem beszeltunk soha nem ismer (en tudok rola eleg sokat).

Minel jobban probalom gyulolni annal jobban belszerettek.Szerintettek mit kene csinalnom hogy "elbuvsuzqk" tolr.

ui:irtam neki egy levelet meg amikor megtetszett.Szerintetttek oda agyam neki,vagy csak kirohogne?


2015. máj. 18. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

add neki oda , veszitenivalod nincs!:)

sajnos a fajdalom ellen nem tehetsz nagyon semmit , idovel jobb lesz.. fel a fejjel!:)

2015. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással inkább ne ad oda a levelet.
2015. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se, a nyakadba hányna.
2015. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!