Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erre mit írjak vissza?

Erre mit írjak vissza?

Figyelt kérdés

Bejelölt egy fiú az iskolából és írt nekem chat-en. Kérdezett hogy milyen itt lakni, miben különbözik attól ahol előzőleg laktam és beszélgettünk a suliról is. Legutoljára azt írta hogy nem tudja fura-e ezt mondani de szeret velem beszélgetni még ha a suliban nem is beszélek sokat.


Ezelőtt sosem beszéltünk és nem is volt annyira hosszú a beszélgetés hogy ezt így el tudja dönteni belőle.


Nem tudom mit válaszoljak, nem akarom hogy hül.yének vagy bunkónak nézzen. Még hétfőn írta és a suliban már vizsgahét van úgyhogy nem találkoztunk. Illetve ma láttam a folyosón de siettem és mással beszélgetett ezért nem mertem megszólítani.. Válaszoljak egyáltalán?



2015. máj. 29. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeret téged, írj vissza neki. :)
2015. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

irj vissza és azért irt mer tetszel neki!!!!

neked tetszik?

2015. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Visszaírtam, hogy beszélgethetünk.

Nekem tetszik. Ő lehet csak megsajnált.

2015. máj. 31. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!