Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot adjak a...

Petra2004 kérdése:

Milyen ajándékot adjak a tanáromnak évzáróra? ( Búcsúzunk tőle, mert jön a felső osztály)

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez de édes! :)

Ha nő, szerintem virág, vagy csoki, ha feffi, bor.

Ennel tobbet nem szoktak adni.

2015. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kutyusimádó válasza:
Mi például egy órát adtunk, amibe minden kis körbe (bocsi a fogalmazásért)1 gyereknek a képe volt. De egy nagyon virágcsokrot is adtunk az osztály nevében.
2015. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! De kreatív ajándékot szeretnék adni mert többet nem tanít!
2015. jún. 19. 10:39
 4/7 A kérdező kommentje:
És nő!
2015. jún. 19. 10:40
 5/7 kutyusimádó válasza:

[link]

Remélem valamit még tudtam segíteni :) 2. voltam

2015. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
adj neki egy gyűrűt
2015. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi tavaly az osztállyal szerveztünk egy közös ajándékot a két tündéri tanárunknak . Írtunk nekik egy dalt ,és abból most is írjuk a cd-t . Ja ,és azt oda fogjuk adni nekik . És a dal maga úgy volt ,hogy mindenki énekelt egy-egy sort ,és a refrénben pedig a tanárok nevét ismételgettük . Elsírták magukat örömükben . :')
2015. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!