Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy felejtsem el a tanárnőm?

Hogy felejtsem el a tanárnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltunk, mindent megbeszélhettem vele, akár a sulival kapcsolatban, akár a magánéletemről. Rengeteget köszönhetek Neki! Idén elballagtam, azóta egyszer beszéltünk még facebookon, de tudom, hogy ez már nem lesz ugyanolyan és valószínűleg el kell felejtenem. Nehéz, mert szinte a második anyukámként tekintettem rá. Olyan elveszettnek érzem magam nélküle, vagy nem is tudom.

15/L


2015. jún. 24. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam, igazából nem is elfelejteni akarom, azt nem is lehet és tudom, hogy nem is kell. Hanem inkább csak elfogadni, hogy már nem leszünk ugyanolyan kapcsolatban
2015. jún. 24. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tarthatnátok ezután is kapcsolatot?
2015. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam tavaly, mint te. A középiskola megváltoztatta ezt az érzést, főleg úgy, hogy koleszos lettem. Én sikeresen elengedtem, persze néha még ráírunk egymásra Facebook-on és összefutunk, de már nem ragaszkodom hozzá annyira. :)


,,Az idő minden sebet begyógyít."


UI: én sem hittem azt, hogy el tudom felejteni ezt a szeretetet, de elsikerült.


16/L

2015. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt nem a szeretetet felejti el az ember,hanem valahogy ha valaki kikerül a hétköznapjainkból,és már nem része azoknak,akkor kevesebbet gondolunk rá,a kapcsolat meglazul,de a fonal sosem szakadhat el:)Tehát nem a szeretet múlik el,csak a kontaktus a kevesebb,és ettől kevesebbett gondolunk a szeretett személyekre.
2015. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!