Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz lenne suliban öltönybe járni?

Gáz lenne suliban öltönybe járni?

Figyelt kérdés
Szóval.. most van valamennyi pénzem. 9. osztályos vagyok, jövőre megyek 10. osztályba. Gondolkodom, hogy veszek 3-4 öltönyszettet, és azokat váltogatva megyek suliba.. vagy nagyon kinéznének? (Kelet-Magyarország, kisváros.)

2015. jún. 29. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

helyes leszel :D

van egy ismerősöm, most megy 12-be, és ő is hasonlóan öltözködik: fekete farmer, fehér ing betürve és néha nyakkendőt is tesz :))

2015. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ja, elég gáz. Az öltöny alkalmakra van kitalálva és nem hétköznapi viseletre. Kivéve, ha a munkahely megkívánja. Gyerekként meg max hülyét csinálsz magadból. Én is ismertem ilyen srácot, az se volt 100-as...
2015. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Én csak ingbe meg nyakkendőbe szoktam :)
2015. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz lenne, a gimis éveim alatt egyetlen ember volt aki mindig öltöny szettben nyomta, elég szánalmas látvány keltett. Nem csak öltöny viselésével lehet elegánsnak lenni. Különböző sportzakók, mintás, karcsúsított ingek, valami bőrcipő vagy bokacsizma. A nadrág meg valami sötét, szűk farmer. Hidegebb időkben meg az inget fellehet dobni valami blézerrel vagy kardigánnal.
2015. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!