Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van ehezz joga a gyakorlati...

Van ehezz joga a gyakorlati oktatómnak?!

Figyelt kérdés

Kulsos ceghez jarok.nyari gyakorlatra...Januar ota szekal az oktato de nem tudom miert,sose szemtelenkedtem vele es mindig megadtam neki a tiszteletet..Sose szoltam vissza ha szekalt,altalaban alaptalan piti kis dolgok miatt kezdett el szekalni es ez mai napig tart,tobb tanulo tarsamnak.is.feltunt,hogy csak engem.szekal..Hogy en miert ulok le,(amikor szunetem van)meg hogy 13:05ig tart az ebed szunet de nekunk mar 13:03kor bent kell lenni...Eddig sose szolt ha 13:05re mar lent voltunk..O meg fent.kajal 13:10-15ig es akkor nekunk szol be...Multkor lokdosott engem h miert nem csinaltam.meg valamit amire nem.is hatalmazott fel,elotte meg azt mondta csak azt csinaljuk amit o mond,amire felhatalmaz minket...Mar volt,hogy feljott az oltozobe zaklatni,hogy miert megyek fel..Gyogyszeremet mentem.fel bevenni,a szivemre meg a panik rohamokra ami mult het vasarnap ota tart mert elotte levo heten.is szekalt allandoan de eleg durvan..Az is baj ha hozza szolok.valakihez munka kozben,hiaba dolgozok..Ha dolgozok de senkihez se szolok akkor.is.neki all es szekal engem..Akkor kell korhazba mennem.a.terdemmel mert muteni kell..Van harom napom ami ev kozbeni elkeretozesbol jott ossze,megbeszeltuk ha tudom meg most a nyaron ledolgozom,de a husz nap kotelezo nyari gyakorlatot megcsinalom,hogy mehessek a kovetkezo evfolyamba..Ra egy hetre azaz most kedden,megfenyegetett azzal ha en azt a harom napot nem.dolgozom le most rogton akkor nem adja.oda a husz napomat igazolo papirt hiaba van meg a husz nap nyari gyakorlatom... Annyira kivagyok mar,hogy reggel amint felkelek tiszta ideg vsgyok,hiaba szedek be a szivemre es a panikrohamra gyogyszert akkor is mindig kesobbi busszal kell mennem mert egyszeruen rosszul leszek a buszon,meg a baratomnak kell kisergetnie reggel be meg delutan haza mert egyszeruen ha egyedul vagyok a buszon ramjon a panikroham es a vernyomasom es a pulzosom.is eleg magas...Egesz heten minden reggel 158volt a vernyomasom.es 105 a pulzosom...reggel 4:50kor amint felkeltem...Eddig sose volt baj a szivemmel es sose volt ilyen magas a vernyomasom es a.pulzusom hiaba idegeskedtem barmennyit is..Sose voltak panik rohamaim.se..Voltam.hazi orvosnal.de az.is megmodta ez a magas vernyomas.es a szivveres nem allapot,elkuldott laborba de oda is csutortokon.tudok.menni mert nem.akarok a gyakorlqton.mar halasztani es szerdan vegzek ha nem.halasztok...Viszont az tuti gyakorlatos helyet fogok valtani szeptembertol.


19/L


2015. júl. 19. 17:53
 1/2 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%
Nincs hozzá joga. Mondd meg neki, hogy ha nem adja oda az igazolást felnyomod a NAV-nál és munkaügyi pert indítasz. Mondjuk jó lenne ha tudnád valamivel bizonyítani hogy tényleg ott dolgoztál... Ilyenekre gondolok, hogy jelenléti ív, kollégák tanúskodnak melletted (lutri...), kamerafelvétel... Mondjuk ez nekem egyszer már bevált úgy, hogy semmilyen bizonyítékom nem volt rá hogy ott dolgoztam. Na mindegy, de ha ezt bejátszod akkor azt úgy tedd hogy a barátod is ott van, mert az emberi aljasság határtalan ám. Bónusz tipp: bekapcsolt diktafon a felső zsebben. Én egyszer így úsztam meg egy "önbíráskodást" :)
2015. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a gyengéket lehet szekálni, aki hagyja. Szólj vissza neki, fenyegesd meg.
2015. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!