Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz, próbálok mindent leírni ami most bennem van.


Tavaly kezdtem a középsulit, teljesen egyedül voltam de aztán facebookon megismerkedtem az egyik lány osztálytársammal és roppant szimpatikusnak tűnt, kedvesnek. Az első pár hónapban élveztem, hogy végre gimis vagyok...a várva várt ismeretlent végre megtapasztalhatom. De aztán egyre rosszabb lett, a csaj akivel voltam olyan színes felszínes lett és pics..Amikor még nyáron találkoztunk meg a világ egyik legaranyosabb emberének tartottam. Aztán suliban meg mindenkit kipofázott eleinte nekem..de nekem ez nem kenyerem szóval én is próbáltam tőle elhidegülni. Össze is jött. De most úgy viselkedik velem mint akit el kell pusztítani. A buta barátnőjével sokat is bántottak de burkoltan. Úgy értem, hogy nem szó szerint mondták ki pl. hogy te egy nagy senki vagy. (Nyilván, hogy a többieknek ne tűnjön föl, hogy mekkora egy..) De én pontosan tudom, hogy miképp érti azt amit mondd és ahogyan mondja. De az egész gimi ilyen felszínes és korcs. Mármint a nagy többség. Próbáltam nyitni, barátságos lenni, segíteni bárkinek akinek csak tudtam de erre belém rúgnak. Gimnáziumot szeretnék váltani de az meg menekülés lenne a probléma elől. De egyszerűen nem bírom, reggelente a buszon rám tör a hasgörcs és az émelygés. Annyira nem az én társaságom azaz egész..


Segítenétek? Ti mit tennétek a helyemben? Bármi jó tanács?:(



2015. aug. 19. 23:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam, talán pont azért mert kicsit más vagyok fejben. Nem úgy értem, hogy okosabb..más dolgok érdekelnek, mást tartok fontosnak, más a humorom is. Az egész gondolkodásom.:/
2015. aug. 19. 23:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha gimnáziumot akarsz váltani, akkor váltsál gimnáziumot!

Vagy menj át egy másik osztályba. Ugorhatsz is egy osztályt, ha úgy gondolod, én ezt tettem.

2015. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért szerintem várj, az első év nem minden, normális emberek meg mindenhol vannak csak a számuk változó, de biztos vagyok benne, hogy találsz majd hozzád hasonlóan gondolkodó embereket ott is.
2015. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfutamodás ha sulit váltasz. Ugyan miért lennél olyan környezetben amiben nem érzed jól magad?
2015. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a problémád... Sajnos ez ellen nem tudsz sokat tenni... Pl. egy régi padtársam, akinek annyit segítettem, tavaly év végén, mielőtt elment volna, ezt mondta: "Én vagyok az egyetlen, aki elvisel.." Nem sokat tudsz tenni, lassan az egész társadalom arról szól, hogy tapossuk le a másikat a földbe. Ne törődj vele. Szerintem ne is menj el, mert akkor lehet, hogy újrakezdődik az egész.. Általánosban milyen volt?
2015. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az általános nagyon jó volt, imádtam bejárni. Amikor megbetegedtem már alig vártam, hogy menjek vissza. De ez a korszakom már lezárult.:(
2015. aug. 20. 00:32
 7/7 Firedoom ***** válasza:

Iskolákban a lányok sokkal kegyetlenebbek tudnak lenni mint a fiuk. Felszinen nem mutatjak ki masoknak az ellenszenvuket, de közben az őrületbe kergetik őket.

Válthatsz iskolat/ugorhatsz osztályt, de mindegyik esetben ott van a lehetőség, hogy ugyan ilyen lesz (persze nem biztos, es magas az esélye a + iranyu változásnak, de megvan a veszélye).

Azt kell mérlegelned, hogy nem látsz-e egyaltalan kiutat a mostani helyzetből, mert ha van barmi amibe kapaszkodni tudsz, azt ragadd meg. Az új közeg mindig a legutolsó lehetőség legyen, de ha nincs mas akkor ne habozz es Menj el onnan.

2015. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!