Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok miért akadtak ki...

A tanárok miért akadtak ki azon, hogy miniruhában mentem pótvizsgázni?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy elegánsan öltözzünk fel, pink miniruhát vettem fel pink magassarkúval, amiben egy eseményen is megjelentem már nyáron. ott mindenkinek tetszett, itt meg leszóltak, hogy biztos pótvizsgázni jöttem-e... nem buktam meg, de rosszul esett, hogy leszóltak és lenézően bántak velem. a többieknek tetszett, csak a tanároknak nem. szerencsére a barátnőim is voltak pótvizsgázni és megvigasztaltak, különben lehet nem sikerült volna :S

2015. aug. 26. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Talán mert nem miniruhában kellet volna menni, hanem mondjuk egy fehér blúzban és fekete szoknyában... Jogosan szóltak le, bár sok mostani tanár is így öltözködik már...
2015. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy pótvizsga nem = Egy nyári eseménnyel.
2015. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Az elegáns az iskolai szótárban azt az öltözéket jelenti, amit az iskolai ünnepélyeken hordtok (évnyitó, évzáró, március 15. stb), nem kisestélyit vagy koktélruhát. Ott iskolás lányok vagytok, nem kiskorú társasági hölgyek.:-) Különösen érdemes ezt akkor szerényen szem előtt tartani, ha az eszeddel -finoman szólva - nem tudsz kitűnni a tömegből.
2015. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem alkalomhoz illő, kulturálatlan cselekedet volt tőled így öltözködni, ráadásul úgy, hogy a jövőd függhet ettől, ha olyan tanárt fogsz ki, aki emiatt szétszívat és nem enged át.
2015. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Ne bántsátok szegényt, vele és a barátnőivel szemben tolerálható ez a viselet.
2015. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

"pink miniruhát vettem fel pink magassarkúval"

"szerencsére a barátnőim is voltak pótvizsgázni"


látszik, hogy nem az eszetekről vagytok híresek...

máskor inkább akkor ÜNNEPÉLYESEN (iskolai ünnepély!) öltözz! bárki bármit mond úgy öltözz! mondjuk lehet az nálad is pinkből áll...


22F

2015. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
és most azt hiszed ha pink a ruhád ,akkor szép is vagy egyben? pff
2015. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Én hosszabb szoknáyban voltam hozzáteszem ( elegáns volt,nem kihívó) és megbuktam
2015. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

"bár sok mostani tanár is így öltözködik már" --- Na hagyjuk már ezt a "gyönyörűséges" hozzáállást, mint ami a "pedagógus etikai kódexben" is van! Azért egy normális tanár nem így fog öltözködni (és nem is kell rá megtanítani, de mindegy).-_-


Kérdező, te meg azt az elegánsat nagyon félreértetted. Egy iskolában nem az számít elegánsnak, ami mondjuk egy buliban bejön másoknak, hanem az, amit ünnepségeken is kötelező viselni. Nem csodálom, hogy nem tetszett a tanáraidnak. Az meg elég szomorú, hogy még Te csodálkozol rá, hogy kiakadtak rajta, és nem érted, hogy miért tették.

2015. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Csillagom, a miniruha eleve nem elegáns öltözet, és nem diszkóba voltál hivatalos, hanem hivatalos eseményre. Gondolom, nem elsős vagy, volt már pár éved megtanulni, hogy ilyen helyzetekben még térd fölé érő szoknyát sem veszünk fel, nemhogy minit. Örülj inkább annak, hogy nem vágtak ki a vizsgáról, nyilván van az iskoládnak házirendje, amiben nem tartják elfogadhatónak a pink magassarkút.
2015. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!