Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gravíroztassak tollra egy...

Mit gravíroztassak tollra egy tanárnak?

Figyelt kérdés
A kedvenc tanárom elmegy a suliból és köszönetképpen szeretnék Neki adni valamit. Tollra gondoltam, amibe belegravíroztatom pl. azt, hogy köszönöm! Ez milyen lenne?
2015. aug. 28. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
valami szép idézetet és mondjuk a nevedet mellé akár, ha kifér :)
2015. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves gesztus,szerintem a köszönöm megteszi, de hátha jön valaki kreatívabb
2015. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az idézet se rossz ötlet, erre nem is gondoltam:) Azért, mert az a baj, hogy a legtöbb helyen ahol eddig megnéztem egy szót gravíroznak utána pedig betűnként fizetni kell, de volt ahol azt is mondták, hogy több nem fér rá, csak egy szó. Bár lehet, hogy a köszönöm az meg olyan suta meg kevés, arra is gondoltam, hogy köszönettel, de az meg még kevésbé tetszik :D
2015. aug. 28. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor pl ilyet?:

"A tudásért"

"A kedvenc tanáromnak" (nem tudom ez kifér e)

2015. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elég régimódi vagyok, de valami olyasmit iratnék rá hogy "hálás szívvel"


Ha valami könyvről, vagy ilyesmiről lenne szó hosszabb idézet is beleférne, de így alig hiszem. Igaza van az előttem szólónak, aki szerint a neved is rajta lehetne ha kifér.

2015. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Ülj le, egyes"
2015. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!