Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kezdődik az iskola és nincs ki mellé ülnöm. Minden évben ez van. Év közben mindenkinek kellek, leckék másolása, lélek ápolása a feladatom. De a végén mindig én maradok egyedül. Senki sem ül mellém, mert már mindenkinek megvan a padtársa, egy jó barátja. Nekem eleve alig vannak barátaim, úgy érzem, hogy ,,strébernek" tartanak. Egy olyan embernek aki a tanuláson kívül, nem elég érett az élethez, de ez nem így van. A korosztályomhoz képest, picit érettebb is a gondolkodásom (nem vagyok beképzelt). Önbizalmam meg alig, ha. Nincsenek olyan barátaim akik megértenek. MIt tegyek? Más is van ezzel? Akinek hasonló problémája volt, az mit tett ekkor?

2015. aug. 30. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos van azért valaki akit nem zavarna ha mellé ülnél,de sokszor kényszer helyzet van és nem tudsz egyedül ülni mert nincs annyi hely. Én most megyek gimibe,van pár ismerősöm a volt osztályomból de egyiküket sem kedvelem, csak az unokatesómra számíthatnék,de attól félek meggondolja magát éa más mellé fog ülni. :( Mindenesetre holnap már valószínűleg eldől ki-kivel ül,mert évnyitó lesz, bár az 1.napon valamennyire szokott változni az érjezési sorrend szerint. Szerintem ülj le majd egy üres helyre (ha van) aztán valaki oda fog ülni melléd . :)
2015. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*érkezési
2015. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, csak az a baj, hogy, ha van is valaki mellém ül az egy tetves csaj? Ezt azért nem akarom :/. Még írjatok, kérlek, nagyon fontos lenne.
2015. aug. 30. 15:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Éretttebb voltam a többieknél, lecartam, hol ülök.

Tele volt az osztály hp-kal, nem is érdekeltek.


Egy távolabbi faluban élő lány mellett volt hely ( pont párosan voltunk, mellé maradtam. Elviseltem csak, barántők nem lettünk, de úgy is tanulni akartam bent. Nem éreztem jól magam az osztályban a többiekkel sem. Most se hiányoznak 10 év távalátból.)


Meg miért lenne tetves? Akkor segíts neki meggyógyulni. Azt lehet kezelni

2015. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt a csajt mindenki utálja, dohányzik, piál, és rossz társaságba van keveredve, és tetves azt tudjuk, a suli orvosa állapítota meg, és nem lenne szerencsés mellette ülni.
2015. aug. 30. 15:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Még írjatok
2015. aug. 30. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:
És nem kezelik a tetveit?? Akkor meg ülj egyedül, vagy kérj engedélyt egy padot odatolni egy pár mellé az ofőtől.
2015. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Biztos nem engedné, meg de köszönöm, a választ és hogy végig olvastad. :(.
2015. aug. 30. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele 4 szemközt, hogy csak ő maradt és mellé ezért nem akarsz...VAgy ilyen h.lye embert kaptatok, akivle nem lehet megbeszélni semmit?
2015. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos vele nem nagyon lehet? Neked mi akorod?
2015. aug. 30. 15:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!