Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez meg hogy lehet?

Ez meg hogy lehet?

Figyelt kérdés

A szolfézs óránkon ,miközben tanultunk ,az egyik fiú üvöltözött ,hülyéskedett ,és egyáltalán nem figyelt abba. Én rászóltam ,hogy maradjon csöndben ,és finoman rákoppintottam a kezére a ceruzámmal. Visszafordultam ,erre tiszta erőből ,ököllel hátba ver. Erre a tanár csak ennyit mond:

-Mondjuk ,hogy ezt meg sem láttam.

És kész. Ennyivel letisztázza a dolgot ,hogy egyezzünk meg abban ,hogy nem látta ,hogy egy fiú hátba csap egy lányt? Ezt meg hogy? Ennyi ? Ez a tanár hogy lehet ennyire ...? Ilyet mondhat?

11/L



2015. szept. 16. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
fél a kisfiútól? családjától? vagy ilyen hangulata volt?
2015. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ,nem fél senkitől ,és a családoktól sem. És ha tényleg igaz ,hogy csak ilyen hangulata volt ,akkor ennyi erővel nekem olyan hangulatom van ,hogy ledobok egy széket az emeletről. De ezt mégsem csinálhatom meg. És amúgy meg ő is mindig a lányokat védi ,hogy őket kell előre engedni ,meg rengetegszer mondja ,hogy nem bántunk lányokat. És most persze ez egyáltalán nem érdekes...
2015. szept. 16. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

neked van igazad,mert több szempontból sem stimmel a dolog.

1.fiú ütött meg lányt.

2.sunyi aljas módon csinálta hátulról.


ha az én lányommal történt volna ez,másnap megverném a kisfiú apukáját amiért egy sunyi patkányt nevelt,a kis srácot legalább 1x pitsán rúgnám,hogy ő is megértse,hogy ne merjen kezet emelni a lányomra.

végül a tanárt is befenyíteném amiért ilyesmit szó nélkül eltűrt.

szóval mindenképpen szóljál apukádnak bátran,hátha olyan mint én és rendet rak.

2015. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hangos volt az ütés hangja? Nem volt közben zaj? Biztosan látta a tanár? Nem lehet, hogy csak azt látta, hogy forogsz?


Ha tuti, akkor én elmondanám a szüleimnek. Egy pedagógus dolga nevelni is a gyerekeket, nem így kéne kezelni a helyzeteket.

2015. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez eléggé durva :/


Hányan voltatok a terembe?

2015. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:

Én szólnék a helyedben a szüleidnek.


Meg,ha mégegyszer történik ilyen,akkor sírd el magad.

2015. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2:Igen ,az én apukám is mindig rendet rak . :)

3:Igen ,hangos volt ,az egyik barátnőm meg is jegyezte ,hogy "Ez elég hangos volt!" Mindenki csöndben volt. Biztos látta a tanár ,mert egész végig minket nézett ,miközben ez történt .

4: 6-an voltunk.

5: OK.

2015. szept. 17. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!