Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit mondjak a tanaromnak?

Most mit mondjak a tanaromnak?

Figyelt kérdés
Egy nap beteg voltam aztan masnapra az egyik tanarom odaadta a feladatlapokat egy versenyre. Jo vagyok abbol a targybol valamennyire igy gondoltam hogy miert ne?. Elvettem a gyakorlolapokat beleegyezve a hogy indulok a kesobbi versenyre. A penzt meg nem kerte ezert nem is hoztam(a gyakorlasokat kozvetlenul az oszi szunet elott adta oda). Azota egy masik tanarom is megkerdezte hogy szeretnek- e menni egy versenyre. Nemet mondtam mert a masik verseny mellett ez nem fert volna bele de most atgondoltam es inkabb erre a versenyre szeretnek menni. Hogy mondjam meg a tanaromnak(az elsonek aki versenyre hivott) hogy en megse szeretnek menni? Gyorsan kellenenek a valaszok amiket elore is koszonok.

2015. nov. 8. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

x tanárnő/tanár úr egy másik versenyre is készülök és úgy érzem, hogy a kettőt együtt nem tudom csinálni, ezért ezen a versenyen most nem tudok indulni

remélem, ezzel nem okozok semmi gondot

köszönöm, hogy eddig foglalkozott velem

2015. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az eddigi valaszt.
2015. nov. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!