Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiú az osztályomban...

Van egy fiú az osztályomban aki nem száll le rólam. Tudnátoök segíteni abban, hogy hogyan lehetne lekoptatni?

Figyelt kérdés
Ez a fiú nem száll le rólam... De olyan szinten zaglat hogy néha síró görcsöt kapok... Most jöttem ebbe a suliba vidékre Pestről. Állandóan a Pestieket szídja meg Pestet aztán kivan akadva ha én bármit is mondok mérgemre erre a falura. Fogdos, az a legnagyobb problémám és megvan győződve arról, hogy neke ő bejön amkor semmi jelet nem adok rá. Kerülöm a tekintetét csak ügye az első padba ül és én a táblát nézem vagy a tanárt és ő azt hiszi, hogy őt nézem... Mondtam neki elég sokszor hogy nekem nem tetszik nem jön be. Erre csak annyit mond, hogy hazudok. Ő bevallota, hogy szerelmes lett belém de ahoz képest Pest suttyónak hív, Pesti k---ának... Szépen is próbáltam neki elmagyarázni, hogy nem tetszik nekem de kő keményen is megmondtam neki. Barátnőim is próbálták neki elmagyarázni de nem érti... Kérlek segítsetek, hogy ez ellen mit tudok tenni én már iskola váltáson gondolkodtam...
2015. nov. 17. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj tanárnak. Ha ő sem tesz az ügyben a szüleinek mond, hogy fogdos téged és így beszél..lehetőleg ő is legyen ott. Szerintem így elszégyellné magát annyira, hogy többet ne tegye.

Szép estét!

2015. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy beszéltem tanárral. Nem nagyon érdekli. Szüleimnek elmondtam és ők beszéltek a az anyjával de ő védi a fiát.
2015. nov. 17. 19:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes emberek lehetnek. Ez már zaklatásnak számít. Rendőrségen is lehet jelenteni. Mond neki, hogy egy igazi férfi nem úgy viselkedik mint ő..ezzel csak szégyent hoz magára, és hogy ilyen gyerekes fiúba sosem tudnál beleszeretni.
2015. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbalom bar csekély az esélye hogy megérti...
2015. nov. 17. 19:24
 5/13 anonim ***** válasza:

"Rendőrségen is lehet jelenteni."

Persze, majd kijön szépen a rendőrbácsi és megmondja a kisfiúnak, hogy irgum-burgum... Le se tojnák.


Nem az anyukájával kell beszélniük a szüleidnek, hanem apukádnak vele személyesen, az elrettentőbb erejű szokott lenni.

2015. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen bizony kijön a rendőrbácsi. Jó lenne ha akkor javítanál ki ha ismered valamennyire a jogot. Ez zaklatásnak számít ami bűncselekmény.

Szép estét.

2015. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, két pubertáskorban lévő gyerekhez kijönnek a rendőrök, mert a fiú megfogta a lány fenekét az iskolában, aztán viszik bilincsben nemi erőszak kísérlete miatt... Remélem Te sem gondoltad ezt komolyan, hogy a rendőrök ilyenekkel foglalkoznak. :)
2015. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Drágám, ha unatkozol nyugodtan keress valami filmet és nézd azt, vagy épp veszekedj a szüleiddel, hogy miért nem vették meg a legújabb mobilt. Ahogy írta a szövegben nem egyszer fogta meg a fenekét hanem fogdossa az akarata ellenére..lekur.vázta és suttyózta többször is..és igen ez már bűncselekmény. Berögződése, hogy a lány szerelmes bele ami egészséges embernél nem történik meg..

Nem vitatkozni jövök a GY.K-ra hanem tanácsot adni, segíteni. Részemről ennyi volt, a kérdező sem erre kíváncsi.

Szép estét és neked kérdező sok sikert, hogy megoldódjon a problémád.

2015. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a drágád, kis pajtás, és gyerek sem. Ha valóban segíteni akarsz, akkor ne ilyen valóságtól elrugaszkodott tanácsokat adj. A gyerekek ennél sokkal kegyetlenebb dolgokra képesek és megússzák bármiféle büntetőjogi következmény nélkül. A rendőrök még sok valódi bűncselekménnyel sem foglalkoznak, nemhogy ilyenekkel.
2015. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De a drágám vagy. Attól, hogy provokálsz nem lettél ellenszenves számomra. Nem mondtam hülyeséget, sőt. Elterjedt az, hogy a rendőr semmire sem jó, viszont ha nem lennének megéreznéd hiányukat. Az erőszak nem megoldás legtöbbször és itt sem. Azt mondta a szüleinek már szólt..és te újra leírtad ezt mint megoldást.
2015. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!